Dwa drugie miejsca

FIL
W kat. 90 kg Krzysztof Węglarz zajął drugie miejsce. W drodze do finału wygrał wszystkie cztery walki przed czasem, ale nie stanął do walki o złoto, gdyż trener Marek Tabaszewski oszczędzał go przed jego występem w Pucharze Europy w Budapeszcie. W kat. +100 kg także drugi był Dawid Ossoliński. W finale przegrał on po kontrowersyjnej decyzji sędziów z aktualnym młodzieżowym mistrzem Polski Michałem Pokrywką (Olimpia Poznań). W kat. 66 kg dopiero piątą lokatę zajął Artur Kłys, który odczuwał jeszcze skutki pobytu na obozie w Japonii (był na nim także Węglarz).

Judocy Wisły Kraków w lidze w Opolu

Dwa miejsca na podium zajęli judocy Wisły Kraków podczas I rzutu ligi indywidualno-drużynowej, która odbyła się w Opolu.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli Czarni Bytom (53,5 pkt) przed Gwardią Wrocław (39), Rysiem Warszawa (37), Gwardią Warszawa (23,5) i Wisła Kraków (17,5). (FIL)