Bramki: 0:1 Kossak 17, 0:2 Konieczny 75 karny.

Piłkarz: Staryński – Wójcik, M. Małek, Ciastoń, Rynduch, G. Pilch (65 Radwański), Kordyl, Miśko­wiec (70 Piotrowski), Pal (88 Ptasznik), Kolasiński, K. Małek.

Targowianka: Zachariasz – Konieczny, Szafraniec, Wsołek, Dąbrowski, Morawiec, Kossak,
M. Pituła, Suchan, J. Świętek, Dudka oraz Życzyń­ski, P. Pituła, Badoń, F. Świętek.

W 16 min po rzucie rożnym dla gospodarzy goście wyprowadzili kontratak, po którym Kossak nie dał szans Sta­ryńskiemu. Ponadto w końcówce pierwszej połowy miejscowi nie wykorzystali dogodnej okazji do wyrównania.

Po przerwie gospodarze starali się doprowadzić do remisu, przyjezdni nieźle się bronili. Dopisało im też szczęście, bo po jednej z akcji piłka trafiła w rękę gracza z Podłęża, a Konieczny z rzutu karnego ustalił wynik.

Piast Łapanów – Węgrzcanka 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Garycki 24, 0:2 Suder 38, 0:3 Majtyka 80.

Piast: Babral – Sz. Satoła (80 Król), Banaś, Kuras, Musiał – Gumuliński (65 P. Satoła), Migas, Świątko, Nowak (70 Zdybał) – Drożdż (46 Śliwa), Trybuła.

Węgrzcanka: Żurek – Dzierżak, Migacz [64], Windak, Suder – Garycki (70 Łaciak), Smęder, Wąs, Urbański (88 Radziszewski) – Ołowski (65 Majtyka), Lewiński.

W pierwszej połowie dominowali goście, co udokumentowali dwoma golami (do tego Migacz nie wykorzystał rzutu karnego). Po centrze z rzutu rożnego Ołowskiego piłkę do bramki skierował Garycki, a po kolejnym dośrodkowaniu Ołows­kiego do siatki trafił Suder. Od 64 min przyjezdni grali w dziesiątkę i Piast uzyskał przewagę, ale po kontrze Urbański zagrał do Majtyki, a ten ustalił wynik.

W innych meczach: Zryw Szarów – Wilga Golkowice 4:1 (1:0), dla Zrywu: Nawrot 2, Ziółko, Maj; Sparta Winiary – Strażak Kokotów 0:2 (0:0), Marek, Sysło; Batory Wola Batorska – Wilga Koźmice Wielkie 3:1 (1:1), dla Batorego: Michalec, Perdał, Sowiński; Iskra Zakrzów – Wieliczanka 0:2; Wiarusy Igołomia – Nad­wiślanka Nowe Brzesko 4:3 (1:1), dla Wiarusów: Linczowski, Gaudyn, Nowak, Pluciński.

1. Targowianka 16 39 47–12
2. Zryw 16 32 48–35
3. Strażak 16 30 29–26
4. Piast 16 29 51–28
5. Węgrzcanka 16 27 37–28
6. Piłkarz 16 25 31–24
7. Wilga K. 16 25 27–27
8. Wiarusy 16 21 42–42