Klasa okręgowa Kraków, grupa II: wyniki z 30 kwietnia. Przerwany mecz na stadionie Prokocimia
W 19. kolejce rozgrywek w grupie II klasy okręgowej Kraków dwie najlepsze w tabeli drużyny, Dalin Myślenice i Kaszowianka, wygrały swoje mecze.
Marek Kowalski trenerem w klasie okręgowej Kraków
Z pracy w Pogoni Miechów, broniącej się przed spadkiem z grupy I klasy okręgowej Kraków, zrezygnował Andrzej Sender. Zastąpił go Marek Kowalski.
Przebój Wolbrom - Grębałowianka Kraków [ZDJĘCIA]
W meczu 18. kolejki grupy I klasy okręgowej Kraków piłkarze Przeboju Wolbrom (zielone koszulki) wygrali 2:1 z Grębałowianką Kraków.
Klasa okręgowa Kraków, grupa I: wyniki z 24 kwietnia
Wyniki niedzielnych meczów 18. kolejki w grupie I klasy okręgowej Kraków.
Klasa okręgowa Kraków, grupa II: wyniki z 24 kwietnia [AKTUALIZACJA]
Wyniki niedzielnych spotkań 18. kolejki w grupie II klasy okręgowej Kraków.
Klasa okręgowa Kraków, grupa III: wyniki z 24 kwietnia [AKTUALIZACJA]
Wyniki niedzielnych meczów 18. kolejki w grupie III krakowskiej klasy okręgowej.
Klasa okręgowa Kraków, grupa III: wyniki z 23 kwietnia
Wyniki meczów 18. kolejki grupy III klasy okręgowej Kraków.
Klasa okręgowa Kraków, grupa II: wyniki z 23 kwietnia
Wyniki sobotnich meczów 18. kolejki grupy II klasy okręgowej Kraków.
Klasa okręgowa Kraków, grupa I: wyniki z 23 kwietnia
Wyniki sobotnich meczów 18. kolejki grupy I klasy okręgowej Kraków.
Klasa okręgowa Kraków, grupa III: wyniki z 16 kwietnia
Wyniki sobotnich meczów 17. kolejki w grupie III krakowskiej klasy okręgowej.
KO Kraków, grupa I: wyniki meczów z 16 kwietnia
Wyniki sobotnich meczów 17. kolejki w grupie I klasy okręgowej Kraków.
Klasa okręgowa Kraków, grupa II: wyniki z 16 kwietnia
Z 7 sobotnich spotkań w grupie II krakowskiej klasy okręgowej odbyło się 6. Mecz między Dalinem Myślenice i Kmitą Zabierzów przełożono, bo po opadach deszczu...
KO Kraków, grupa I: wyniki z 10 kwietnia
Wyniki niedzielnych meczów 16. kolejki w grupie I klasy okręgowej Kraków.
KO Kraków, grupa II: wyniki z 10 kwietnia
Wyniki niedzielnych meczów 16. kolejki w grupie II klasy okręgowej Kraków.
KO Kraków, grupa III: potknięcie Pcimianki
W niedzielnym meczu 16. kolejki grupy III klasy okręgowej Kraków Pcimianka zremisowała w Rudniku i straciła prowadzenie w tabeli na rzecz Raby.
Klasa okręgowa Kraków: IKS Olkusz - Grębałowianka [ZDJĘCIA]
W meczu 16. kolejki grupy I krakowskiej klasy okręgowej IKS Olkusz (żółto-niebieskie stroje) wygrał u siebie 2:1 z Grębałowianką Kraków.
Klasa okręgowa Kraków: Przemsza Klucze - Pogoń Miechów [ZDJĘCIA]
W meczu 16. kolejki grupy I krakowskiej klasy okręgowej Przemsza Klucze (biało-niebieskie stroje) zremisowała u siebie 2:2 z Pogonią Miechów.
KO Kraków, grupa III: wyniki z 9 kwietnia
Wyniki sobotnich meczów 16. kolejki klasy okręgowej Kraków.
KO Kraków, grupa II: nieudany debiut nowego trenera Świtu
W 16. kolejce rozgrywek w grupie II krakowskiej klasy okręgowej piłkarzy Świtu poprowadził nowy trener - Marcin Kostera, który zastąpił Kazimierza Śliwińskiego....
KO Kraków, grupa I: wyniki meczów z 9 kwietnia [AKTUALIZACJA]
Wyniki sobotnich meczów 16. kolejki w grupie I klasy okręgowej Kraków.
Klasa okręgowa Kraków: Świt Krzeszowice - Nadwiślan Kraków [ZDJĘCIA]
W meczu 15. kolejki grupy II klasy okregowej Kraków Świt Krzeszowice (czarno-czerwone koszulki) przegrał u siebie 3:5 (3:3) z Nadwiślanem Kraków.
Cztery trafienia Piotra Pacury
Grupa II. W spotkaniach na boiskach w Niecieczy, Zaczarniu i Zbylitowskiej Górze kibice oglądali aż 29 bramek.
Popularne
Najnowsze firmy
Dodano wczoraj w kategorii Hydraulika siłowa
Dodano 3 dni temu w kategorii Depilacja
Dodano 3 dni temu w kategorii Rehabilitacja
Dodano 5 dni temu w kategorii Masażyści