Zagra w mistrzostwach

MZ
TENIS STOŁOWY. W Drzonkowie z udziałem zawodnika Gorców Juta Nowy Targ Damiana Magulskiego odbył się III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików.

W swojej grupie eliminacyjnej nowotarżanin trzy spotkania wygrał, a jedno przegrał. Zwyciężał 3-0 z Damianem Hołodą (Fala Trzebiatów), 3-0 Damianem Wereszczakiem (Czarni Połaniec) i 3-2 z Mikołajem Krzewickim (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a uległ jedynie 2-3 Mateuszowi Giełażynowi z Tęczy Nowa Wieś Lęborska. W dorobku Magulski miał więc 7 punktów, podobnie jak Giełażyn i Krzewicki i w końcowej klasyfikacji zajął 29 miejsce. Mimo niepowodzenia Magulskiego zobaczymy w mistrzostwa Polski, bowiem w końcowym rankingu zajął 24 miejsce, ostatnie premiowane.