Wygrały po raz piąty

(PAN)
I liga koszykarek. Zawodniczki AZS Politechniki Korony Kraków kontynuują zwycięską serię. Są liderem rozgrywek w grupie B.

Po raz drugi w tym sezonie beniaminek z Krakowa wyjechał do Poznania i po raz drugi wygrał. Tym razem podopieczne Wojciecha Radzikowskiego pokonały JTC MUKS 54:48.

Początkowo zanosiło się jednak na sukces gospodyń. Pierwszą kwartę krakowianki przegrały 8:18, ale po kolejnych 10 minutach był remis. Potem dzięki ogromnej pracy w obronie akademiczki wypracowały kilkupunktową przewagę i odniosły piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Punkty dla AZS Politechniki zdobyły: Agnieszka Krzywoń 13, Katarzyna Pasek 12, Agata Rafałowicz 10, Dominika Majkut 5, Aleksandra Teklińska 5, Katarzyna Homoncik 5 i Kinga Wilk 4.