Trudna lekcja 16-latka [ZDJĘCIA]

Aleksander Gąciarz
W 42 min Wygaś zatrzymał ręką poza polem karnym piłkę, czym uniemożliwił zdobycie gola Stankowi. Miejsce w bramce gości zajął 16-latek Skop.

Proszowianka 7 (1)
Skawinka0

Bramki: 1:0 A. Przeniosło 26, 2:0 Stanek 66, 3:0 Stanek 67, 4:0 A. Przeniosło 70, 5:0 Prochwicz 80, 6:0 M. Przeniosło 84, 7:0 A. Przeniosło 89.
Proszowianka: Czarnecki - Filipek (76 Wrona), Bienias, Głąbicki (76 Jelonkiewicz), Mach (76 M. Bździuła) - M. Przeniosło, Orłowski, Wtorek, A. Przeniosło, Prochwicz - Stanek (71 T. Przeniosło).
Skawinka: WygaśI[42] - Makuch, Piwowarczyk, Cieszyński, Sałek - Basista (44 Skop), Gładysz, Królikowski I (81 Pachacz), Monsuru, Nowak (69 Mrowiec) - Danaj (69 Piekarczyk).
Sędziował: Maksymilan Wróblewski (Brzesko).
Widzów: 300.

Pierwsze interwencje młokosa były udane (znakomicie obronił strzał z bliska M. Przeniosły), grająca w osłabieniu Skawinka po przerwie nawet kilka razy postraszyła miejscowych.

Gdy jednak Stanek w ciągu minuty zdobył 2 gole, mecz toczył się już do jednej bramki. Hat-trick zaliczył A. Przeniosło, który do trafienia sprzed przerwy dołożył dwa bardzo efektowne w końcówce.