Archikatedra św. Stanisława BM i św. Wacława Wawel 3. | sb. 16.30; nd. 7 (w j. łacińskim), 8, 9 (w j. łacińskim), 10, 11.30. |
Kolegiata św. Anny, ul. św. Anny 11 | sb. 19.30; nd. 7.30, 9 (młodzież), 10, 11 (dzieci), 12, 13 (pracownicy nauki), 19.30 (akademicka), 20.30, 21.30. |
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa (ss. Sercanek), ul. Garncarska 24 | nd. 7, 10, 12, 18. |
Kościół Zwiastowania NMP (oo. Kapucynów), ul. Loretańska 11 | nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.30, 16.30, 19 (młodzież). |
Kościół św. Floriana, ul. Warszawska 1B | sb. 18.30; nd. 6.30, 8, 9.30 (młodzież), 11, 12.15, 15.15 (IX-VI), 18.30, 20. |
Kaplica św. Anny w DPS | ul. Helclów 2 – sb. 16, nd. 6, 10. |
Kościół św. Wincentego a Paulo (Księży Misjonarzy), ul. św. Filipa 19 | sb. 17.30; nd. 5.30, 6, 7.30, 9, 10.30, 12, 16.30. |
Bazylika Nawiedzenia NMP (oo. Karmelitów Na Piasku), ul. Karmelicka 19 | sb. 19; nd. 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16.30, 19. |
Kościół Zmartwychwstania Pańskiego (Księży Zmartwychwstańców), ul. Łobzowska 10 | sb. 18.30; nd. 9, 10.30, 12, 18.30. |
Kościół św. Franciszka Salezego (ss. Wizytek) | ul. Krowoderska 16 – sb. 18; nd. 8, 10.30, 12, 17. |
Kościół Świętego Krzyża, ul. Świętego Krzyża 23 | sb. 18; nd. 9, 10.30, 12 (z udziałem artystów), 13.15, 18, 21. |
Bazylika Wniebowzięcia NMP (Mariacka), pl. Mariacki 5 | sb. 18.30; nd. 6, 7, 8, 9, 10 (częściowo w j. łacińskim), 11.15, 12, 13, 18.30. |
Bazylika Mniejsza Przenajświętszej Trójcy (oo. Dominikanów), ul. Stolarska 12 | sb. 19.30; nd. 7, 8, 9 (akademicka), 10.30 (konwentualna), 12, 13.30, 17, 19, 20.20 (akademicka), 21.30. |
Kościół św. Barbary (oo. Jezuitów), pl. Mariacki 6 | sb. 18, 20; nd. 8, 9.30, 10 (dla młodzieży w kaplicy nad zakrystią), 11, 12.30, 16, 18, 19 (w j. niemieckim). |
Kościół Przemienienia Pańskiego (oo. Pijarów), ul. Pijarska 2 | sb. 19; nd. 8.30, 10, 11.30, 13, 19. |
Kościół św. Marka Ewangelisty, ul. św. Marka 10 | nd. 9 (IX-VI), 10.15, 11.30, 15.30, 19 (studenci – w czasie roku akademickiego, X-VI). |
Kościół św. Wojciecha BM, Rynek Główny | nd. 10.30, 12.15. |
Kościół św.św. Piotra i Pawła, ul. Grodzka54 | sb. 18; nd. 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.30, 18. |
Bazylika Mniejsza św. Franciszka z Asyżu (oo. Franciszkanów), ul. Franciszkańska 2 | sb. 18, 19; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12, 15.30 (w j. włoskim), 16.30, 19 (akademicka), (II nd. miesiąca 14.30 – msza w j. hiszpańskim). |
Kościół św. Bernardyna ze Sieny (oo. Bernardynów), ul. Bernardyńska 2 | sb. 18.30; nd. 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18.30. |
Kościół Nawrócenia św. Pawła Apostoła (Księży Misjonarzy), ul. Stradomska 4 | sb. 19; nd. 6, 7.30, 9, 10.30, 11.30, 13, 19. |
Kościół św. Józefa (ss. Bernardynek), ul. Poselska 21 | sb. 18.30; nd. 8, 9.30, 10.30, 18.30. |
Kościół św. Idziego, ul. Grodzka 67 | nd. 9, 10.30 (w j. angielskim), 12. |
Kościół św. Andrzeja (ss. Klarysek), ul. Grodzka 54 | nd. 7, 10. |
Kościół Garnizonowy św. Agnieszki, ul. Dietla 30 | nd. 8.30, 10, 11.30, 13, 16. |
Kościół Bożego Ciała (Kanoników Regularnych Laterańskich), ul. Bożego Ciała 26 | sb. 19; nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.15, 16, 19 (młodzież). |
Kościół Świętej Trójcy (oo. Bonifratrów), ul. Krakowska 48 | nd. 9.30, (w kaplicy szpitalnej: 10.30), 11.30, 13.15 (w j. łacińskim), 18.30. |
Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Augustiańska 9 | sb. 18; nd.7 (oprócz VII i VIII; w kaplicy MB Pocieszenia), 9, 11 (z udziałem dzieci), 12.15, 18. |
Bazylika Mniejsza św.św. Michała Archanioła i Stanisława Biskupa Męczennika (oo. Paulinów na Skałce), ul. Skałeczna 15 | sb. 19; nd. 7, 8, 9 (w j. łacińskim, a w wakacje w j. polskim), 10.30, 12.30, 17.30, 20 (oprócz wakacji i ferii akademickich). |
Kościół św. Mikołaja, ul. Kopernika 9 | sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30 (dla młodzieży), 11.30 (dla dzieci), 13, 15, 19. |
Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP (oo. Karmelitów Bosych), ul. Rakowicka 18 | sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dla dzieci), 12.30, 18. |
Kościół Zmartwychwstania PańskiegonaCmentarzu Rakowickim, ul. Rakowicka 26/18 | nd. 9, 10, 11.10, 12 (w j. łacińskim), 13 (od 1 XI do Wielkanocy). |
Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty - Sanktuarium Matki Bożej od Wykupu Niewolników, Matki Bożej Wolności, Matki Bożej Świętojańskiej (ss. Prezentek), ul. św. Jana 7 | sb. 18; nd. 8, 10 (dla głuchoniemych, w języku migowym), 11.15 (j. francuski I i III niedz. miesiąca), 14.30, 18. |
Kościół św. Kazimierza (oo. Reformaci), ul. Reformacka 4 | sb. 17.30; nd. 7.30, 9, 10.30, 12, 13, 16.15, 19. |
Kościół Niepokalanego Serca Maryi (ss.Felicjanek), ul. Smoleńsk 6 | nd. 8, 9, 10, 11, 12. 19.30. |
Kościół Matki Bożej Śnieżnej (ss. Dominikanek Klauzurowych Na Gródku), ul. Mikołajska 21 | nd. 7.30, 19. |
Kościół św. Tomasza Apostoła (ss. Duchaczki), ul. Szpitalna 12 | nd. 8, 12. |
Kościół Bożego Miłosierdzia, ul. Smoleńsk 1 | nd. 8, 9, 10. |
Piasek - św. Józefa Oblubieńca NMP (ss. Karmelitanek Bosych), ul. Łobzowska 40 | nd. 8, 9.30. |
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?