Sprintem

DMA
Hiszpan Rafael Nadal pokonał Amerykanina Johna Isnera 7:6 (10-8), 7:6 (7-3) w finale turnieju ATP na twardych kortach w Cincinnati (pula nagród 3,079 mln dolarów).

Reprezentacja Polski koszykarzy pokonała Izrael 75:72 w inauguracyjnym spotkaniu turnieju w Antwerpii. Wczorajszy mecz z Belgami zakończył się po zamknięciu wydania. Dziś biało-czerwoni zagrają z Włochami.

Trzynaście osób zatrzymano po wyjazdowym sobotnim meczu IV ligi piłkarskiej Polonii Warszawa z KS Łomianki - poinformowała Komenda Stołeczna Policji. Spotkanie zostało przerwane w 35 min z powodu wybryków pseudokibiców.

Drugie miejsce w C-2 zajęli Filip i Andrzej Brzezińscy (AZS AWF Kraków) w rozegranym w Tacen (Słowenia) Pucharze Świata w slalomie kajakowym.   (ART)

Krzysztof Hołowczyc (mini) zajął drugie miejsce w Rajdzie Hungarian Baja, 4. rundzie Pucharu Świata FIA w rajdach terenowych. Do Hiszpana Nani Romy, również w mini, stracił 42 sekundy.   (DMA)