Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Rafał Boguski: Nie ma co zwalać winy na sędziego [WIDEO]

Rafał Boguski: Nie ma co zwalać winy na sędziego [WIDEO]

Rafał Boguski: Nie ma co zwalać winy na sędziego [WIDEO] Rafał Boguski: Nie ma co zwalać winy na sędziego [WIDEO]

(© Andrzej Banas )

- Popełniliśmy błędy, które nie powinny się zdarzyć - powiedział piłkarz Wisły Kraków Rafał Boguski po przegranym 2:4 meczu z Lechem Poznań, co spowodowało, że drużyna „Białej Gwiazdy” odpadła z Pucharu Polski
- Mieliśmy dobrą sytuację po pierwszym spotkaniu. Mieliśmy apetyt na to aby awansować do półfinału. Niestety, wydarzyło się to co się wydarzyło – powiedział Rafał Boguski po meczu z Lechem.

- Na pewno w pierwszej połowie przydarzyły się nam błędy, które nie powinny się zdarzyć i Lech to wykorzystał – dodał pomocnik „Białej Gwiazdy”.


Autor: Piotr Tymczak


W jego ocenie Wisła dobrze rozpoczęła mecz. - Nie wydaje mi się, aby w pierwszych minutach Lech był piłkarsko lepszy. To my wtedy byliśmy przy piłce. Tak było do momentu podyktowania rzutu karnego dla Lecha. Rywale zdobyli z niego bramkę na 1:0. Odrobili więc straty i mogli spokojnie czekać na swoje sytuacje. Mieli je później i dwie z nich wykorzystali – mówił Boguski. - W drugiej połowie Lech prowadził 3:0 i mógł już sobie pozwolić na luźniejszą grę – dodał.

Sędzia spotkania Paweł Raczkowski podejmował kontrowersyjne decyzje. - Nie jestem od tego, aby komentować pracę sędziego. Podejmował takie decyzje jakie podejmował. Teraz to już jest historia. Odpadliśmy z Pucharu Polski i nie ma co zwalać winy na decyzje sędziego – zaznaczył „Boguś”.

Tu znajdziesz więcej najnowszych informacji o piłkarzach Wisły Kraków1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Jak jest naprawdę

+2 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Marek z Krakowa (gość)  •

Wisła ma i będzie miała kłopoty w najbliższym czasie. Brak pieniędzy i długi. 7 zawodnikom kończą się kontrakty. Może i lepiej, że Lech przeszedł do dalszych rozgrywek. Inną sprawą jest sędziowanie meczu. Wszystkie kontrowersje były interpretowane przeciw Wiśle. Czasem byłoby lepiej, żeby Boguski nic się nie odzywał, bo wszystkie jego komentarze są poprawne, ale nijakie.

odpowiedzi (0)

skomentuj