Drugi z prawej Radamel Falcao
Drugi z prawej Radamel Falcao Bartek Syta
W meczu Polska - Kolumbia na mundialu 2018 w Rosji pierwsza połowa była nieudana w wykonaniu naszych reprezentantów, przegrywali 0:1, nie oddali celnego strzału na bramkę rywali. W 70 min drugiego gola strzelił nam Falcao.

Napastnik Kolumbii po składnej akcji sfinalizował prostpadłe podanie w tempo celnym strzałem w dalszy róg. A w 75 min świetnie podanie Rodrigueza po szybkiej akcji na gola zamienił Cuadrado. 0:3.

To zupełnie podcięło skrzydła naszym graczom. Po słabszym otwarciu II połowy Polacy stworzyli świetną okazję. Po dalekim podaniu Lewandowski urwał się rywalom w polu karnym, przyjął piłkę w trudnej sytuacji, ale jego strzał obronił wychodzący z bramki Ospina. To było nasze pierwsze uderzenie w światło bramki w tym meczu. W 66 min "Lewy" główkował, lecz futbolówka trafił w C. Sancheza.

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ ROSJA 2018:

Materiał oryginalny: MŚ 2018 Polska - Kolumbia. To już koniec marzeń o wyjściu z grupy. Rywale strzelili nam jeszcze dwie bramki - Gazeta Krakowska