MŚ 2018. Belgia - Japonia - skrót meczu, gole, wideo. Zobacz...

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

1/84
przejdź do galerii

MŚ 2018. Belgia - Japonia - skrót meczu, gole, wideo. Zobacz bramki z meczu Belgia - Japonia 2.07.2018 ©Bartek Syta

MŚ 2018. Belgia - Japonia - skrót meczu, gole, wideo. Belgia po emocjonującej drugiej połowie wygrała z Japonią 3:2 (0:0). Nasi grupowi rywale prowadzili z Belgią dwiema bramkami i była bardzo bliska awansu. Belgowie wzięli się za odrabianie strat w ostatnich 20 minutach meczu i zdołali strzelić trzy gole, z czego ostatnią na kilkanaście sekund przed końcem spotkania! Niezawodny okazał się zmiennik Nacer Chadli, który dołożył nogę przy podaniu z prawej strony boiska. Belgowie meldują się w ćwierćfinale! Zobacz skrót meczu Belgia - Japonia.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej ROSJA 2018 [WYNIKI, TABELE, TERMINARZ, STRZELCY, GOLE]