Klasa okręgowa Kraków, grupa II: wyniki z 30 kwietnia. Przerwany mecz na stadionie Prokocimia

Artur Bogacki
W 19. kolejce rozgrywek w grupie II klasy okręgowej Kraków dwie najlepsze w tabeli drużyny, Dalin Myślenice i Kaszowianka, wygrały swoje mecze.

Prokocim Kraków – AP Kmita Zabierzów – mecz przerwany w 37 minucie przy stanie 2:0
Bramki:
1:0 Wolanin 14, 2:0 K. Sierant 20.

W 37 min sędzia przerwał mecz, bowiem na boisko z trybun poleciały różne przedmioty. Chuligani zostali wyrzuceni ze stadionu, arbiter chciał kontynuować grę, ale goście odmówili powrotu na boisko.

Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów 0:1 (0:0)