Filip Niewidok (Iskra Klecza): Wyglądaliśmy lepiej, popełniliśmy błędy. Takie jest życie [WIDEO]

Tomasz Bochenek
W krakowskich Piaskach Wielkich zakończyła się dobra seria Iskry Klecza. Po dwóch remisach i dwóch zwycięstwach, zespół trenera Filipa Niewidoka poniósł porażkę 1:2.

Autor: Tomasz Bochenek

ZDJĘCIA Z MECZU ORZEŁ PIASKI WIELKIE - ISKRA KLECZA

- Wydaje mi się, że w grze wyglądaliśmy lepiej. Niestety, głupio stracone bramki, dwa błędy - i przegrywa się mecz. Trudno, takie jest życie - stwierdził po meczu z Orłem szkoleniowiec Iskry. - Byliśmy nieskuteczni, nie wykorzystaliśmy sytuacji. Ale nie było też żadnych klarownych - przyznał szkoleniowiec.

Kleczanie gola zdobyli po rzucie karnym, gdy bramkarz Orła Damian Wiśniewski sfaulował Krzysztofa Skrzypca. Potem przez 40 minut goście bili głową w mur. Wyniku już nie zmienili. Zadecydowały dwie bramki stracone w I połowie.

W tabeli Iskra obsunęła się na 8. miejsce, teraz jednak przed nią spotkanie z Górnikiem Libiąż, który w tym roku nie zdobył jeszcze punktu. - Założyliśmy sobie cel w postaci pierwszej "trójki". Zobaczymy czy uda się go osiągnąć - powiedział Niewidok.