Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Petar Brlek z Wisły Kraków: Bramki dodają mi sił

Petar Brlek z Wisły Kraków: Bramki dodają mi sił

(© Wojciech Matusik)

Petar Brlek ostatnio notuje bardzo dobre występy. Chorwat wreszcie zaczął prezentować dyspozycję, jaką oczekiwano od niego od momentu, gdy pojawił się w Krakowie. Widać, że piłkarz zaaklimatyzował się wreszcie w Polsce w stu procentach.
Brlek prezentuje nie tylko dobrą grę, ale drgnęły również wreszcie jego statystyki. Piłkarz nie kryje, że gole mu pomagają. – Jestem bardzo szczęśliwy, że moje statystyki "ruszyły" z miejsca – uśmiecha się Petar Brlek. – Oczywiście te bramki to jest ekstra motywacja, dodatkowa motywacja, żeby grać jeszcze lepiej. Dodają mi sił. Przede wszystkim jednak moja lepsza dyspozycja w ostatnim czasie, to kwestia większej liczby minut, które spędzam na boisku.


W zespole najbliższego rywala Wisły, Lechii Gdańsk, gra Rafał Wolski, z którym Brlek występował wspólnie w Krakowie wiosną. Ich pojedynki mogą być ozdobą sobotniego spotkania. – Rafał to bardzo dobry piłkarz, ma swoją jakość, a my znamy jego atuty. Nie przygotowujemy się jednak specjalnie pod niego. Przez 90 minut będziemy rywalami i potraktujemy to starcie jak każde inne.

Petar Brlek zapytany o nieco zmodyfikowaną taktykę, w której Wisła gra obecnie piątką w pomocy, mówi: – Jeśli chodzi o mnie, to gram w tej chwili nieco mniej defensywnie niż wcześniej. Zmiana nie jest jednak duża. I tak muszę w każdym meczu dawać z siebie 110 procent.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Wiśle Kraków 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się