Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów...

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]

jg

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]

©fot. Andrzej Banaś

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]. W niedzielę finał pchnięcia kulą z Konradem Bukowieckim i Michałem Haratykiem, a zatem znów szansa na medal dla Polski. W eliminacjach skoku o tyczce wystartują Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski.
Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]

©fot. Andrzej Banaś

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2017 PROGRAM startów Polaków [NIEDZIELA, 6.08.2017]



Sesja popołudniowa
11 - siedmiobój kobiet: skok w dal
11:05 - 1. runda 3000 m z przeszkodami meżczyzn (Krystian Zalewski)
11:40 - eliminacje skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski)
11:55 - FINAŁ maratonu mężczyzn
12:05 - 1. runda 400 m przez płotki mężczyzn (Patryk Dobek)
12:45 - siedmiobój kobiet: rzut oszczepem
12:55 - 1. runda 400 m kobiet (Iga Baumgart, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty)
14 - siedmiobój kobiet: rzut oszczepem
14.15 - 110 m przez płotki mężczyzn, eliminacje (Damian Czykier)
15 - FINAŁ maratonu kobiet (Katarzyna Kowalska, Izabela Trzaskalska)

Sesja wieczorna
19.45 - dekoracja 10 000 m kobiet
19.50 - dekoracja w skoku w dal mężczyzn
20 - FINAŁ skoku o tyczce kobiet
20.05 - eliminacje rzutu oszczepem kobiet (Marcelina Witek)
20.10 - półfinały 100 m kobiet (Ewa Swoboda)
20.40 - półfinały 400 m mężczyzn (Rafał Omelko)
21 - dekoracja 100 m mężczyzn
21.10 - półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
21.30 - eliminacje rzutu oszczepem kobiet (Marcelina Witek)
21.35 - FINAŁ pchnięcia kulą mężczyzn (Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk)
21.40 - siedmiobój kobiet: 800 m (ostatnia konkurencja)
22.15 - półfinały 800 m mężczyzn (ew. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
22.50 - FINAŁ 100 m kobiet (ew. Ewa Swoboda)
22.53 - dekoracja w siedmioboju kobiet

Czytaj także

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lech Poznań Live 12 22 6 4 2 19-7
    2 Zagłębie Lubin Live 12 22 6 4 2 18-10
    3 Górnik Zabrze Live 12 22 6 4 2 25-17
    4 Jagiellonia Białystok Live 12 20 5 5 2 15-13
    5 Wisła Kraków Live 12 20 6 2 4 15-14
    6 Legia Warszawa Live 12 19 6 1 5 13-13
    7 Korona Kielce Live 12 18 5 3 4 14-12
    8 Śląsk Wrocław Live 12 17 4 5 3 15-15
    9 Wisła Płock Live 12 17 5 2 5 12-15
    10 Sandecja Nowy Sącz Live 12 16 4 4 4 12-12
    11 Arka Gdynia Live 12 16 3 7 2 11-12
    12 Lechia Gdańsk Live 12 13 3 4 5 15-16
    13 Cracovia Live 12 10 2 4 6 15-20
    14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 12 9 2 3 7 9-15
    15 Pogoń Szczecin Live 12 9 2 3 7 9-17
    16 Piast Gliwice Live 12 9 2 3 7 11-20

    I Liga Żużlowa

    Lp. Drużyna M Pkt +/-
    1. Unia Tarnów 14 31 +228
    2. Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
    3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
    4. Orzeł Łódź 14 19 +55
    5. Polonia Piła 14 19 -27
    6. Wanda Kraków 14 15 -61
    7. Stal Rzeszów 14 10 -107
    8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192

    Wideo