Mecz Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie...

Mecz Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 33. kolejka (gr. spadkowa)

2 1 połowa

• Po takim spotkaniu nic, tylko zaparzyć sobie melisy i ochłonąć. To wszystko na dzisiaj w naszej relacji, za uwagę Dziękuje Hubert Jan Faron.

• Cracovia obudziła się w ostatnich dziesięciu minutach i to w jakim stylu. Absolutne wejście smoka zaliczył Krzysztof Piątek, który w tej chwili ma na koncie 19 bramek i jest trzecim najskuteczniejszym strzelcem tego sezonu w Ekstraklasie. Gościom zabrakło skuteczności w drugiej połowie, chociaż okazje były. Między słupkami dobrze spisywał się Wilk. Dużym plusem jest z pewnością występ siedemnastolatka Daniela Pika. Zamieszanie w ostatnim kwadransie to w dużej mierze jego zasługa. Dołożył swoją cegiełkę do dwóch goli w końcówce, raz nabijając Grzelaka, a drugi raz obsługując Dytyateva w polu bramkowym. Co do karnych dla Cracovii, to nie ma żadnych wątpliwości, obydwie sytuacje jasne i klarowne. Należy jednak pochwalić podopiecznych Jacka Zielińskiego, zwłaszcza, za pierwszą połowę. Niestety dla nich, mecz trwa 90 minut, a nie 80.

• KONIEC! Ależ mecz w Krakowie!

• Świetny rajd Pika prawym skrzydłem, Dytyatev w rywalem na plecach zgrywa do Piątka, a ten nie daje Treli najmniejszych szans!

• Śpiączka poturbowany w polu karnym w starciu z WIlkiem, chyba będzie VAR

• GOOOOL! Nie myli się Piątek, Cracovia odwraca mecz!

• PIK NABIJA WYCIĄGNIĘTĄ RĘKĘ GRZELAKA! KARNY DLA PASÓW!

• Przytomny wślizg Pika przerywa akcję gości. Brawa z trybun dla 17-letniego pomocnika Pasów

• Ostatnia zmiana w Bruk-Becie. Śpiączka za Gergela

• VAR pokazał, że Dytyatev nie był na spalonym, a Piątek zrobił to, co powinien. Remis w Krakowie

• GOOOOOL!!! Krzysztof Piątek nie myli się!

• Toivio wycina Dytyateva w polu karnym i mamy jedenastkę! Będzie jeszcze weryfikacja systemem VAR

• Pik prowokuje Grzelaka do faulu. Skutecznie, żółta kartka dla zawodnika gości

• Hernandez już na nogach i wznawiamy grę

• Javi Hernandez nadział się na nogę Purece. Hiszpan nie podnosi się z boiska

• Bruk-Bet w natarciu! Jovanović zatańczył z defensorami Pasów schodząc z lewej strony do środka, ale jego strzał ofiarnie zablokował wślizgiem Dytyatev! Jeden ze Słoników próbował jeszcze z dystansu,a le piłka padła łupem Wilka

• Urodzony w roku 2000 Daniel Pik zmienia Dimuna. Komplet zmian w Cracovii

• Cracovia walczy! Rakels do Brocka-Madsena, ten zgrywa do Piątka, który traci, ale z jedenastego metra uderza na bramkę. Niestety mocny kozioł sprawił, że strzał był niecelny.

• Kartka dla Szeligi. Dla zawodnika gości oznacza to pauzę w następnym meczu

• Purece z dograniem z rzutu rożnego na nogę Guby, ale Adam Wilk staje na wysokości zadania. Ładna interwencja 20-letniego bramkarza Pasów

• Gergel widowiskowo pada w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce

• Purece za Stefanika w zespole Bruk-Betu. Zaledwie 12 minut na koncie Rumuna w Ekstraklasie do tej pory, jak pokaże się dzisiaj?

• Dwie kolejne wrzutki Rakelsa z lewej strony. Jedna za słaba, druga za głęboka.

• Guba w swojej pierwszej akcji rozkręcił kontratak Gości, ale zdążyli wrócić gospodarze i Słowak stracił piłkę w walce z Diego i Helikiem.

• Zmiana w ekipie Jacka Zielińskiego. Guba za Pawłowskiego

• Trela, du bist ein Fussbalgott!! Tak można zakrzyknąć po interwencji Dariusza Treli w tej chwili! Siplak mocno z autu na głowę Piątka, ten zgrywa do Covilo, który uderza z trzeciego metra, ale Trela w sobie tylko znany sposób wybija piłkę z linii bramkowej! Interwencja meczu!

• Za mocna wrzutka Javiego Hernandeza. Od bramki Trela

• Rakels w roli skrzydłowego daje się sfaulować. Szansa dla Cracovii. Hernandez przy piłce

• I Rakels za Wdowiaka.

• Podwójna zmiana w Cracovii. Krzysztof Piątek za Culinę.

• Kupczak z brutalnym wejściem w nogi Diego. Kartka dla kapitana gości

• Gergel mocno po ziemi. Piłka odbija się od nóg jednego z zawodników w murze i ląduje na spojeniu bramki Wilka, który wyciągnął się jak struna. Z przewrotki dobijał jeszcze Stefanik, ale przestrzelił.

• Gutkovskis faulowany blisko pola karnego. Kolejna szansa z bezpośredniego rzutu wolnego.

• Stefanik na prawo do Szeligi. Dośrodkowanie zawodnika gości ląduje za bandami reklamowymi

• Blisko wyrównania! Culina z rajdem lewym skrzydłem i zgraniem do Wdowiaka. Ten do Brocka-Madsena, Duńczyk z klepki do Hernandeza, a Hiszpan minimalnie niecelnie uderza na bramkę Treli. Do momentu strzału akcja niemalże koronkowa.

• Rajd Hernandeza, który traci piłkę. Futbolowka ląduje jednak pod nogami Brocka-Madsena. Duńczyk do prawej strony, do Wdowiaka, Wdowiak z przeciągniętym dośrodkowaniem do Culiny, który główkuje w boczną siatkę

• Gutkovskis przedarł się przez dwóch graczy pasów i płaskim podaniem szukał w polu karnym Pawłowskiego. Znalazł tylko Helika.

• Wznawia Cracovia

• Mecz z pewnością wyrównany, chociaż to Słoniki wychodzą z pierwszej połowy zwycięsko. Karny, chociaż nie był podręcznikowy, to zdecydowanie zasłużony. Przy golu Grzelaka nie ma o czym mówić, trafienie stadiony świata. Defensywa gospodarzy jest dzisiaj zbyt apatyczna, zwłaszcza Dytyatev, który gra dosyć niepewnie. Sam Helik środka obrony nie przypilnuje. Na plus w zespole Michała Probierza zdecydowanie Brock-Madsen. Duńczyk dobrze odnalazł się przy akcji bramkowej i daje sporo w rozegraniu. Jedyne, co brakuje gospodarzom to skuteczność. Mecz sam w sobie bardzo otwarty, większość akcji przechodzi przez strefę środkową i gaszona zostaje dopiero na wysokości formacji defensywnych. Cracovia musi zacząć wykorzystywać swoje okazje, gdyż przy takiej skuteczności trudno będzie chociaż o punkt.

• Hernandez z wolnego na głowę Helika, ten strzela niecelnie i mamy przerwę.

• Brock-Madsen zgrywał w kierunku Hernandeza w polu karnym, ale Jovanović pilnował rywala i strącił lekko piłkę w ramiona Treli

• Dytyatev z szarżą środkiem pola w ataku pozycyjnym Cracovii. Ukrainiec zatrzymał się na 35. metrze i podał... prosto w aut nawet nie patrząc gdzie sią koledzy

• Hernandez pięknie wyłuskał piłkę i zagrał w uliczkę do wychodzącego Madsena. Duńczyk przegrywa jednak pojedynek szybkościowy z wychodzącym Trelą.

• Wdowiak ostro potraktowany przez Grzelaka na linii pola karnego gości. Gwizdek arbitra milczy

• Cracovia nie składa broni. Płaski strzał Dimuna mija bramkę Treli o niecały metr

• Dimun zmuszony do faulu taktycznego po głupiej stracie. Żółta kartka.

• Piękna bramka autorstwa Grzelaka, który z rzutu wolnego uderzył bezpośrednio w okienko! Wilk bez szans!

• GOOOOOOOL!!!! ALEŻ GRZELAK PRZYMIERZYŁ!!!!

• Dytyatev dosyć brutalnie "stempluje" Gergela. Nie brakowało wiele do czerwonej kartki

• Przyhamował nam nieco ten mecz. Jedni i drudzy nie mają problemu z przejściem środkowej strefy, ale wszystkie akcje kończą się stratą lub niecelnym podaniem około 30 metrów od bramki

• Groźna kontra Bruk-Betu, ale Jovanović uderzył w gąszcz obrońców gospodarzy.

• Głęboka centra DImuna zostaje wypiąstkowana przez Trelę

• Grzelak z wrzutką z lewej strony. Piłka ląduje kilka metrów za linią końcową boiska

• Strzał Culiny zza pola karnego świetnie wyciągnął Trela, ale wobec dobitki Brocka-Madsena był już bezradny.

• GOOOOOOOOL!!! Nicolai Brock-Madsen z pierwszym golem dla Cracovii!

• Gergel płasko w pole karne, ale piłka nie miała adresata. Wybicie obrońców gospodarzy kończy akcję

• Ładna akcja Niecieczan. Grzelak z lewej obrony do Gergela. Ten wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą Pasów i z klepki odgrywa do Stefanika. Strzelec bramki poślizgnłą się jednak i jego strzał sprzed pola karnego nie miał prawa zagrozić bramce Wilka

• Cracovia z odpowiedzią. Dogranie z rzutu wolnego trafia pod nogi Dimuna, który uderza z kilku metrów wprost w obrońcę gości.

• GOOOOL!! Stefanik nie myli się i strzałem w lewy róg bramki pokonuje Wilka!

• Karny dla Gości!

• Helik z szansą po długim wrzucie z autu w pole karne. Stoper Cracovii musiał się jednak wycofać, by strącić piłkę, przez co strzał stał się lobem, którego spokojnie wyłapał Trela

• Rzut rożny dla Cracovii, ale bez zagrożenia dla bramki gości. NIemniej jednak przy posiadaniu wciąż gospodarze.

• Od środka goście i zaczynamy!

• Frekwencja przy Józefa Kałuży dzisiaj nie powala, ale możemy spodziewać się ciekawego meczu. Piłkarze już na murawie i zaczynamy dosłownie za chwilę!

• Dla Jacka Zielińskiego to powrót na stadion Cracovii, którą swego czasu wprowadził do eliminacji Ligi Europy. Przed obecnym opiekunem Słoników stoi dziś jednak trudne zadanie, gdyż Cracovia podejdzie do tego spotkania bez żadnych sentymentów, a Bruk-Bet potrzebuje punktów jak tlenu.

• Ławka Niecieczan: Guba, Maksimenko, Mucha, Łukasz Piątek, Puerce, Śpiączka, Szarek

• Rezerwowi Cracovii: Stępniowski, Fink, Pestka, Pik, Deja, Krzysztof Piątek, Rakels

• Cracovia pewnie lideruje grupie spadkowej z dorobkiem 43 punktów. Bruk-Bet znajduje się na miejscu przedostatnim. O punkt za nimi jest Sandecja, której Słoniki mogą jednak odskoczyć na 4 oczka. Do bezpiecznego miejsca podopiecznym Jacka Zielińskiego brakuje punktów pięciu.

• Dzień dobry w to słoneczne niedzielne popołudnie! Kłania się Państwu Hubert Jan Faron. Przed nami małopolski pojedynek w grupie spadkowej, w którym Cracovia podejmie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza

Bartosz Głąb

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

1/3
przejdź do galerii
Mecz Cracovia - Bruk-Bet Termalica ONLINE. W pierwszym niedzielnym spotkaniu 33. kolejki Lotto Ekstraklasy w grupie spadkowej Cracovia zmierzy się na własnym stadionie z walczącą o utrzymanie Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. "Słoniki" są w bardzo trudnej sytuacji w tabeli, natomiast "Pasy" w przypadku zwycięstwa już matematycznie zapewnią sobie byt w Lotto Ekstraklasie na przyszły sezon. Gdzie oglądać mecz Cracovia - Bruk-Bet Termalica? Transmisja w telewizji i stream online.

Mecz Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Cracovia w rundzie finałowej radzi sobie całkiem nieźle, w dwóch dotychczas rozegranych spotkań odnieśli remis i zwycięstwo. "Pasy" które do końca rundy zasadniczej walczyły nawet o rundę mistrzowską, zdecydowanie liderują w tabeli grupy spadkowej z przewagą aż czternastu punktów nad grupą spadkową.
Utrzymanie Cracovia ma już oczywiście zapewnione, ale w przypadku dzisiejszego zwycięstwa, pewnie ono pewnie już także matematycznie, a patrząc na formy obu zespołów, to Cracovia jest faworytem dzisiejszego starcia z Bruk-Betem.

"Słoniki" w tym roku zanotowały zaledwie dwa ligowe zwycięstwa, ale co warto odnotować, jednym z tych zespołów, które zostały pokonane, była właśnie Cracovia, tyle że w Niecieczy. Wtedy spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bruk-Betu 2:0. Od tamtego czasu minęły trzy ligowe kolejki i w tym okresie jednak Cracovia przegrała meczu, a Bruk-Bet meczu nie wygrał. Widmo spadku zagląda coraz głębiej w oczy zespołowi z Niecieczy, który po raz pierwszy od historycznego awansu do Lotto Ekstraklasy tak naprawdę bije się o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i ta walka może zakończyć się niepowodzeniem.

Oprócz spotkania z przed paru tygodni oba zespoły mierzyły się jeszcze jesienią, pod koniec października zeszłego roku spotkanie w Krakowie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się remisem 1:1. Wtedy oba gole padały w końcówce spotkania. Prowadzenie "Pasom" w 82. minucie dał Michał Helik, a w doliczonym czasie meczu do wyrównania doprowadził Vlastimir Jovanović.

Sonda

Lotto Ekstraklasa: Kto wygra mecz Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

NIE ZAGRAJĄ

Cracovia: Zenjov (kartki), Datković, Dąbrowski (kontuzje);

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Miković (dyskwalifikacja), Iancu (choroba).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Cracovia: Pesković - Pestka, Siplak, Helik, Ferraresso - Rakels, Covilo, Hernandez, Dimun, Wdowiak - Piątek;

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Trela - Grzelak, Putincew, Toivio, Szeliga - Pawłowski, Kupczak, Stefanik, Jovanović, Guba - Gergel.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

CRACOVIA
Lechia Gdańsk - Cracovia 0:0 (Lotto Ekstraklasa)
Cracovia - Piast Gliwice 2:1 (Lotto Ekstraklasa)
Cracovia - Zagłębie Lubin 2:2 (Lotto Ekstraklasa)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia 2:0 (Lotto Ekstraklasa)
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (Lotto Ekstraklasa)

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:2 (Lotto Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 (Lotto Ekstraklasa)
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (Lotto Ekstraklasa)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin 2:4 (Lotto Ekstraklasa)

SĘDZIA

Mariusz Złotek (Stalowa Wola) - arbiter prowadził już aż dwadzieścia jeden spotkań Lotto Ekstraklasy tego sezonu, w tym raz był rozjemcą na meczu Cracovii i aż czterokrotnie na meczach Bruk-Betu. Cracovia w tym jednym meczu przegrała w połowie grudnia z Lechem Poznań w Krakowie 0:1, natomiast Bruk-Bet sensacyjnie wygrał u siebie z Legią 1:0, zremisował w Niecieczy z Arką Gdynia 1:1 i przegrywał z Górnikiem Zabrze 1:2 i Zagłębiem Lubin 2:4.

Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 33. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza przeprowadzi od 15:10 CANAL+Sport HD. Spotkanie prosto ze stadionu w Krakowie skomentują Żelisław Żyżyński i Kazimierz Wegrzyn. Relacja LIVE w GOL24.pl!