Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

"Juras" przed KSW 37: "Płocka rzeźnia" u Marcina Różalskiego...

"Juras" przed KSW 37: "Płocka rzeźnia" u Marcina Różalskiego to najlepsza opcja dla Popka [WIDEO]

Marcin Różalski (z prawej) na gali KSW 35 w maju pokonał Mariusza Pudzianowskiego, czyli sobotniego rywala Popka. Marcin Różalski (z prawej) na gali KSW 35 w maju pokonał Mariusza Pudzianowskiego, czyli sobotniego rywala Popka.

Marcin Różalski (z prawej) na gali KSW 35 w maju pokonał Mariusza Pudzianowskiego, czyli sobotniego rywala Popka. (© Szymon Starnawski /Polska Press)

Paweł Mikołajuw, czyli Popek Monster w sobotę po raz pierwszy zawalczy na gali KSW. Jego rywalem będzie Mariusz Pudzianowski. Do tego starcia przygotowuje go zawodnik MMA Marcin Różalski. "Różal" w maju pokonał "Pudziana" na KSW 35. - Jeżeli Popek miał się gdziekolwiek przygotowywać, to tylko w „płockiej rzeźni” u „Różala” - uważa były zawodnik mieszanych sztuk walki Łukasz "Juras" Jurkowski.
- Po pierwsze obaj nadają na podobnych falach, jeśli chodzi o światopogląd. Po drugie „Różal” jest trenerskim katem. Jeśli Popkowi nie chciałoby się trenować, to Marcin po niego pojedzie, spakuje go do bagażnika i wymusi na nim, żeby się trzy razy zrzygał ze zmęczenia - twierdzi przyjaciel Marcina Różalskiego. - Zresztą Popkowi nie są potrzebne nie wiadomo jakie sale, sparingpartnerzy i sztab ludzi. Jemu potrzebny jest dobry wycisk i próba charakteru - dodał były zawodnik MMA i komentator KSW.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się