IV liga: wyniki meczów z 7 października

IV liga: wyniki meczów z 7 października

Zdjęcie autora materiału
Tomasz Bochenek

Dziennik Polski 24

Clepardia (czerwone koszulki) uległa Hutnikowi

Clepardia (czerwone koszulki) uległa Hutnikowi ©Tomasz Bochenek

W sobotę odbyły się trzy spotkania w grupie zachodniej małopolskiej IV ligi. Wszystkie wygrali goście: Hutnik, Górnik Wieliczka i KS Olkusz.
Clepardia (czerwone koszulki) uległa Hutnikowi

Clepardia (czerwone koszulki) uległa Hutnikowi ©Tomasz Bochenek

IV liga - grupa zachodnia, mecze sobotnie

Clepardia Kraków - Hutnik Kraków 0:3 (0:2). Bramki: 0:1 Świątek 2 karny, 0:2 Kupiec 42 samob., 0:3 Świątek 90+1.

Orzeł Piaski Wielkie - Górnik Wieliczka 2:3 (0:2). Bramki: 0:1 Pazurkiewicz 21, 0:2 Sadowski 43, 1:2 Kozieł 47 karny, 2:2 Kozieł 52, 2:3 Pazurkiewicz 90.

Beskid Andrychów - KS Olkusz 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 Spurna 44, 0:2 Tumiłowicz 63, 1:2 Stróżak 90+3.


Niedziela
Pcimianka - Michałowianka (14)
Sosnowianka - Jutrzenka Giebułtów (15)
Wiślanka Grabie - Dalin Myślenice (15.30)
Orzeł Ryczów - Unia Oświęcim (15.30)
TS Węgrzce - Iskra Klecza (15.30)

..1.Hutnik...............9...24...35-13
..2.Wiślanka............8....21....21-12
..3.Dalin..................7...19...21-4
..4.Jutrzenka...........8...19...20-6
..5.Pcimianka..........8....18....24-10
..6.Górnik...............9...18....24-15
..7.Unia..................9...18...24-16
..8.Michałowianka...8....12....21-15
..9.Orzeł R..............9....10....20-20
10.Orzeł P. W.........9...10...13-23
11.Clepardia..........9....7...19-20
12.Beskid..............9....7...17-28
13.Olkusz..............9....7....11-28
14.Węgrzce...........8....4....12-22
15.Iskra................8....4....8-21
16.Sosnowianka.....9....1....8-45





sc]#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Czytaj także

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lech Poznań Live 12 22 6 4 2 19-7
    2 Zagłębie Lubin Live 12 22 6 4 2 18-10
    3 Górnik Zabrze Live 12 22 6 4 2 25-17
    4 Jagiellonia Białystok Live 12 20 5 5 2 15-13
    5 Wisła Kraków Live 12 20 6 2 4 15-14
    6 Legia Warszawa Live 12 19 6 1 5 13-13
    7 Korona Kielce Live 12 18 5 3 4 14-12
    8 Śląsk Wrocław Live 12 17 4 5 3 15-15
    9 Wisła Płock Live 12 17 5 2 5 12-15
    10 Sandecja Nowy Sącz Live 12 16 4 4 4 12-12
    11 Arka Gdynia Live 12 16 3 7 2 11-12
    12 Lechia Gdańsk Live 12 13 3 4 5 15-16
    13 Cracovia Live 12 10 2 4 6 15-20
    14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 12 9 2 3 7 9-15
    15 Pogoń Szczecin Live 12 9 2 3 7 9-17
    16 Piast Gliwice Live 12 9 2 3 7 11-20

    I Liga Żużlowa

    Lp. Drużyna M Pkt +/-
    1. Unia Tarnów 14 31 +228
    2. Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
    3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
    4. Orzeł Łódź 14 19 +55
    5. Polonia Piła 14 19 -27
    6. Wanda Kraków 14 15 -61
    7. Stal Rzeszów 14 10 -107
    8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192

    Wideo