Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

IV liga: Oni sezon dziś skończyli. Wyniki meczów z 14...

IV liga: Oni sezon dziś skończyli. Wyniki meczów z 14 czerwca

Maciej Balawender (Jutrzenka) zamknął sezon golem Maciej Balawender (Jutrzenka) zamknął sezon golem

Maciej Balawender (Jutrzenka) zamknął sezon golem (© Michal Gaciarz / Polska Press)

W środę odbyły się, awansem, dwa mecze ostatniej kolejki w krakowsko-oświęcimskiej IV lidze. Z przytupem rozgrywki zakończyła Jutrzenka Giebułtów, która 4:0 pokonała Sosnowiankę na jej terenie.
Ekipa trenera Piotra Powroźnika (sam grał w tym meczu) wszystkie bramki zdobyła po przerwie. Dwie strzelił Tomasz Kawa, który poprzedził je asystą przy pierwszym golu.

W Skawinie spotkały się zespoły wcześniej już zdegradowane. Skawinka pokonała Proszowiankę 2:1, odnosząc pierwsze w tej rundzie zwycięstwo.

IV liga, grupa zachodnia - środowe mecze 30. kolejki

Sosnowianka Stanisław Dolny - Jutrzenka Giebułtów 0:4 (0:0). Bramki: 0:1 Balawender 50, 0:2 Wszołek 55, 0:3 Kawa 77, 0:4 Kawa 84.


Skawinka - Proszowianka 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 Wrona 7, 1:1 Michniak 55, 2:1 Michniak 60.

Pozostałe mecze 30. kolejki odbędą się w sobotę 17 czerwca o godz. 17.

..1. Wiślanie Jaśkowice.....29.....67.....72-18
..2. Cracovia II.................29.....64.....84-28
..3. Hutnik Kraków..........29.....61.....77-38
..4. Jutrzenka Giebułtów....30.....58.....55-28
..5. Wiślanka Grabie.......29.....49.....58-39
..6. Dalin Myślenice........29.....44.....51-56
..7. Unia Oświęcim..........29.....43.....49-40
..8. Michałowianka...........29.....39.....52-53
..9. Iskra Klecza.............29.....39.....44-52
10. Sosnowianka.............30.....39.....35-54
11. Beskid Andrychów.....29.....34.....25-35
12. TS Węgrzce...............29.....33.....37-43
13. Pcimianka Pcim........29.....33.....36-69
14. Orzeł Piaski Wielkie.....29.....22.....35-69
15. Proszowianka............30.....20.....34-65
16. Skawinka..................30......11.....33-90





#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU


 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się