Sport

IV liga: Oni sezon dziś skończyli. Wyniki meczów z 14...

IV liga: Oni sezon dziś skończyli. Wyniki meczów z 14 czerwca

Zdjęcie autora materiału
Tomasz Bochenek

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Maciej Balawender (Jutrzenka) zamknął sezon golem

Maciej Balawender (Jutrzenka) zamknął sezon golem ©Michal Gaciarz / Polska Press

W środę odbyły się, awansem, dwa mecze ostatniej kolejki w krakowsko-oświęcimskiej IV lidze. Z przytupem rozgrywki zakończyła Jutrzenka Giebułtów, która 4:0 pokonała Sosnowiankę na jej terenie.
Maciej Balawender (Jutrzenka) zamknął sezon golem

Maciej Balawender (Jutrzenka) zamknął sezon golem ©Michal Gaciarz / Polska Press

Ekipa trenera Piotra Powroźnika (sam grał w tym meczu) wszystkie bramki zdobyła po przerwie. Dwie strzelił Tomasz Kawa, który poprzedził je asystą przy pierwszym golu.

W Skawinie spotkały się zespoły wcześniej już zdegradowane. Skawinka pokonała Proszowiankę 2:1, odnosząc pierwsze w tej rundzie zwycięstwo.

IV liga, grupa zachodnia - środowe mecze 30. kolejki

Sosnowianka Stanisław Dolny - Jutrzenka Giebułtów 0:4 (0:0). Bramki: 0:1 Balawender 50, 0:2 Wszołek 55, 0:3 Kawa 77, 0:4 Kawa 84.


Skawinka - Proszowianka 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 Wrona 7, 1:1 Michniak 55, 2:1 Michniak 60.

Pozostałe mecze 30. kolejki odbędą się w sobotę 17 czerwca o godz. 17.

..1. Wiślanie Jaśkowice.....29.....67.....72-18
..2. Cracovia II.................29.....64.....84-28
..3. Hutnik Kraków..........29.....61.....77-38
..4. Jutrzenka Giebułtów....30.....58.....55-28
..5. Wiślanka Grabie.......29.....49.....58-39
..6. Dalin Myślenice........29.....44.....51-56
..7. Unia Oświęcim..........29.....43.....49-40
..8. Michałowianka...........29.....39.....52-53
..9. Iskra Klecza.............29.....39.....44-52
10. Sosnowianka.............30.....39.....35-54
11. Beskid Andrychów.....29.....34.....25-35
12. TS Węgrzce...............29.....33.....37-43
13. Pcimianka Pcim........29.....33.....36-69
14. Orzeł Piaski Wielkie.....29.....22.....35-69
15. Proszowianka............30.....20.....34-65
16. Skawinka..................30......11.....33-90





#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU


Czytaj także

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Zagłębie Lubin Live 6 14 4 2 0 10-2
    2 Jagiellonia Białystok Live 6 13 4 1 1 9-7
    3 Wisła Kraków Live 6 12 4 0 2 8-8
    4 Lech Poznań Live 6 11 3 2 1 11-4
    5 Legia Warszawa Live 6 10 3 1 2 8-6
    6 Górnik Zabrze Live 6 9 2 3 1 12-10
    7 Sandecja Nowy Sącz Live 6 8 2 2 2 6-6
    8 Pogoń Szczecin Live 6 7 2 1 3 6-7
    9 Arka Gdynia Live 6 7 1 4 1 4-5
    10 Wisła Płock Live 6 7 2 1 3 3-5
    11 Śląsk Wrocław Live 6 6 1 3 2 6-8
    12 Lechia Gdańsk Live 6 5 1 2 3 7-8
    13 Korona Kielce Live 6 5 1 2 3 7-9
    14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 6 5 1 2 3 4-7
    15 Cracovia Live 6 5 1 2 3 8-12
    16 Piast Gliwice Live 6 5 1 2 3 7-12

    I Liga Żużlowa

    Lp. Drużyna M Pkt +/-
    1. Unia Tarnów 14 31 +228
    2. Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
    3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
    4. Orzeł Łódź 14 19 +55
    5. Polonia Piła 14 19 -27
    6. Wanda Kraków 14 15 -61
    7. Stal Rzeszów 14 10 -107
    8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192

    Gry On Line - Zagraj Reklama

    Wideo