Zamieszkaj w inwestycji firmy DOM–BUD M. Szaflarski. A...

Zamieszkaj w inwestycji firmy DOM–BUD M. Szaflarski. A wcześniej... Obejrzyj film.

Materiał partnera zewnętrznego

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Zamieszkaj w inwestycji firmy DOM–BUD M. Szaflarski. A wcześniej... Obejrzyj film.
1/25
przejdź do galerii
Prezentujemy krótki film poświęcony firmie budowlanej DOM–BUD M. Szaflarski, która funkcjonuje na rynku budownictwa mieszkaniowego od kwietnia 1991 roku, zajmując się deweloperską działalnością mieszkaniową oraz administrowaniem budynków, a także kompleksową realizacją robót budowlanych i projektowaniem obiektów mieszkaniowych oraz komercyjnych. Od roku 2005 DOM–BUD jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.


W swoim dorobku posiada 14 liczących się nagród branżowych. Inwestycje firmy DOM–BUD nagradzane były między innymi tytułami ,,Budowa Roku” (2009, 2014, 2016) w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

Firma realizuje inwestycje głównie na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic. 26-letni okres okres działalności DOM–BUD zamyka dorobkiem ponad 4000 mieszkań wybudowanych na zamówienie krakowskich spółdzielni, spółek mieszkaniowych oraz w inwestycjach własnych. Każda z nich została zrealizowana z dużą starannością i dbałością o jakość. Liczby – 230 tys. metrów kwadratowych oddanych do użytkowania powierzchni mieszkalnych oraz blisko 12 tysięcy zadowolonych nabywców mieszkań – mówią same za siebie.

Film prezentuje mapę realizowanych obecnie przez DOM–BUD krakowskich inwestycji, które powstają dziś głównie w północnej części miasta, m.in. w rejonie Prądnika Czerwonego. Wśród nich są dwie, nagrodzone tytułami ,,Budowa Roku”: wyjątkowy kompleks mieszkaniowy przy ul. Jana Kaczary oraz zespół budynków mieszkaniowych w rejonie ulic Franciszka Bohomolca i Dobrego Pasterza.

Zobacz nasze inwestycje: www.dom-bud.pl

Czytaj także

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo