Rodzinne lato na Bani

Rodzinne lato na Bani

Materiał partnera zewnętrznego

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Rodzinne lato na Bani
1/11
przejdź do galerii
Relaks i rozrywka dla każdego w Hotelu Bania

Położony w urokliwej Białce Tatrzańskiej, czterogwiazdkowy Hotel Bania Thermal & Ski to fuzja nowoczesnego komfortu oraz góralskiego ciepła. To miejsce, w którym atrakcje czekają przez okrągły rok. Baseny termalne, kompleks narciarski, udogodnienia dla rodzin i bogaty program rozrywek. Wszystko, czego potrzeba, jest w zasięgu ręki. To jedyny hotel w Polsce, który leży u stóp największego kompleksu narciarskiego i jest połączony z basenami termalnymi.

Goście do dyspozycji mają kompleks basenów termalnych, saunarium i SPA. Zadbano tu zarówno o potrzeby rodzin z dziećmi jak i osób starszych. Obiekt podzielono na strefy: Zabawy, Relaksu i Saunarium. W tej pierwszej dzieci, młodzież i dorośli mogą korzystać ze wszystkich atrakcji wodnego parku rozrywki. Dodatkowo w okresie wakacji Bania udostępnia imponujących rozmiarów Strefę Letnią.

Rodzinna zabawa i relaks

Bania może pochwalić się dwoma wewnętrznymi placami zabaw oraz zewnętrznym mini-parkiem rozrywki czynnym w sezonie letnim. To niesamowita przestrzeń czekająca na odkrycie przez dzieci. To jedyna w regionie, tak rozbudowana strefa wodnych atrakcji. Tworzą ją Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw i Ślizgi wodne o wspólnej długości ponad 150 m, strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz bary. Dmuchany Plac Zabaw to imponującej wielkości wodne miasteczko. Na powierzchni niemal 400 m2 znajdują się baseny, zjeżdżalnie i rynny wodne napełnione wodą termalną. Mokry Plac Zabaw, który w upalne dni cieszy nie tylko najmłodszych, to armatki, brameczki wodne, a do tego wirujące na cienkiej tafli wody kolorowe pontony zachęcają do zabawy. Ogród zabaw to niesamowita przestrzeń dla najmłodszych dzieci i tych trochę starszych, wypełniona jest po brzegi atrakcjami. Znajdziemy tu m.in. summer tubing, tyrolkę, karuzelę z oponkami, jeździki, bumpercary, gokarty, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, siłownię zewnętrzną, ogromną piaskownicę, park linowy i nowość – wielką poduchę. Dzięki tym atrakcjom dzieci i młodzież oraz całe rodziny mogą liczyć na beztroską zabawę.

W Górskiej Krainie jest miejsce dla małych artystów i fanów zabawy w piłeczkach. Kącik plastyczny wyposażony jest we wszystko, czego potrzebować mogą mali twórcy, aby wyżyć się artystycznie. Codziennie nowe pomysły, codziennie nowe techniki i tematy, by kreatywnie spędzić czas. Multimedialna Grota została stworzona dla miłośników kina i nie tylko. Można tu obejrzeć najnowsze hity i klasyczne bajki w ciszy i intymnej atmosferze. Dostępne są także multimedialne gry rozwijające zdolności.

Atrakcji jest tu tyle, że dzieci nie zaznają nawet chwili, by się nudzić. A to wszystko pod czujnym okiem rodziców lub opiekunów.

Muzyka i kultura

Bania to także muzyczna i kulturalna uczta. Hotel organizuje mnóstwo wydarzeń w ramach akcji „Kultura na Bani”. Latem na żywo w każdy weekend posłuchamy świetnych wykonawców. Repertuar koncertów na Bani jest imponujący. Te występy to fuzja tradycji i współczesności. Można tu usłyszeć znanych i lubianych artystów, ale i zespoły mniej rozpoznawalne, zakorzenione w folku, które jednak dzięki umiłowaniu do muzyki zapewnią niesamowitą dawkę energii. W środy czeka nas Biesiada Góralska, a w pozostałe dni tygodnia, oprócz muzyki na żywo, rozrywkowe i widowiskowe wydarzenia.
W ramach Festynu Białczańskiego serdecznie Państwa zapraszamy na koncerty Kamila Bednarka, Piersi, Ani Dąbrowskiej, a wszystko to już w pierwszy sierpniowy weekend.

Zajrzyjcie na stronę www.latowbialce.pl

Warto też nadmienić, że wszystkie te atrakcje są w cenie pobytu. Opisywać je można jeszcze długo. Lepiej jednak wypróbować wszystko samemu!

Więcej informacji na www.hotelbania.pl


Czytaj także

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama