Remis drużyny Fabiańskiego

Jerzy Filipiuk
Łukasz Fabiański puścił jednego gola, a jego drużyna Swansea zremisowała na własnym boisku z Evertonem 1:1 w spotkaniu 32. kolejki ligi angielskiej.

Obaj rywale dobrze spisywali się ostatnio w Premier League, obaj liczyli więc na zwycięstwo.

Łukasz Fabiański nie dał się pokonać Seamusowi Colemanowi i Kevinowi Mirallasowi, ale nie miał praktycznie szans przy strzale w 41 minucie Aarona Lennona po dośrodkowaniu McCarthy'ego.

Do remisu doprowadził w 69 minucie z rzutu karnego – za zagranie piłki ręką przez Colemana - Jonjo Shelvey.

Swansea City zajmuje ósme miejsce w tabeli Premier League. Everton jest dwunasty.