Tytuł dla AP Gołcza

(PAN)
Piłka nożna. W Gołczy rozegrano zimowe mistrzostwa Podokręgu Olkusz w kategorii żaków. W finale Akademia Piłkarska Gołcza prowadzona przez Szymona Wesołowskiego pokonała WAP Wolbrom 2:0.

W mistrzowskiej drużynie grali: Jan Kucharski, Dawid Krysa, Marcel Marzec, Jakub Hałas, Dominik Miś, Jędrzej Lewartowski, Piotr Kucharski, Bartosz Wiorek oraz Beniamin Kubic.

W meczu o trzecie miejsce Ospel Wierbka pokonał Piliczankę Pilica 1:0. Na miejscach 5.-9. uplasowały się: Wielmożanka, Słowik II Olkusz, Prądnik Sułoszowa, Słowik Olkusz oraz Przebój Wolbrom.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dominika Misia, najlepszym bramkarzem Dawida Krysę (obaj AP Gołcza), natomiast królem strzelców został Kamil Płowiec z WAP Wolbrom, który zdobył cztery bramki.