Brzeszcze. Areszt tymczasowy dla nożownika

Brzeszcze. Areszt tymczasowy dla nożownika

Monika Pawłowska

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Brzeszcze. Areszt tymczasowy dla nożownika

©KPP Oświęcim

Policjanci z Brzeszcz zatrzymali, a następnie doprowadzili przed wymiar sprawiedliwości 51-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, podejrzanego o ugodzenie nożem 26-latka z Libiąża. Mężczyzna wrócił za kratki na trzy miesiące.
Brzeszcze. Areszt tymczasowy dla nożownika

©KPP Oświęcim

W ubiegłą sobotę, tuż po godz. 12 policjanci zostali zaalarmowani o rannym mężczyźnie znajdującym się w jednym z mieszkań na terenie Brzeszcz. Pod wskazanym adresem zastali młodego mężczyznę ugodzonego nożem w szyję i 51-latka podejrzanego o napaść.
Ranny 26-latek został przewieziony do szpitala, natomiast sprawca trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Badanie wykazało 2,80 promile alkoholu.


- Wczoraj, podejrzany o usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, został doprowadzony przed oblicze prokuratora, a następnie sędziego, który zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy – informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. - Podejrzany będzie odpowiadał w warunkach recydywy gdyż w styczniu br. opuścił zakład karny, gdzie przebywał w związku z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu – dodaje.

Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawiania wolności.

WIDEO: Poszukiwani przez policję z Małopolski

Źródło: Gazeta KrakowskaCzytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo