Umów się na kawę w mieście i pomagaj niepełnosprawnym

Umów się na kawę w mieście i pomagaj niepełnosprawnym

Anna Agaciak

Dziennik Polski 24

Fundacja Polan Business Run rozpoczyna akcję Kawa dla Fundacji. Umawiasz się na kawę ze znajomymi? Wybierz jeden z partnerskich lokali, a jej picie nabierze nowego wymiaru. Wystarczy wybrać kawę oznaczoną naklejką akcji, aby wesprzeć niepełnosprawnych.
- Odkąd zostaliśmy partnerem akcji, parzenie kawy stało się jeszcze piękniejsze! - mówi Magdalena Kowalska z Castor Coffee, przytulnej kawiarni.- Cudownie jest robić to co się kocha, jednocześnie niosąc pomoc innym. Ponad to akcja daje nam wiele korzyści i wyróżniamy się jako miejsce, w którym pijąc kawę Klient niesie pomoc.

Pani Magda dodaje, że ludzie lubią pomagać, a poprzez projekt mogą to robić na spotkaniach, w gronie najbliższych. - Serdecznie zachęcamy wszystkie lokale, aby tak jak my przyłączyły się do akcji - kusi przedsiębiorców.

Jak wypić Kawę, która pomaga? To proste! Agnieszka Hetmańczyk manager Fundacji Poland Business Run wyjaśnia jak to zrobić krok po kroku:
 • Wybierasz lokal partnerski z mapy na stronie fundacji - http://kawadlafundacji.pl/pl/venues
 • W lokalu wybierasz kawę oznaczoną naklejką z logo akcji „Kawa dla fundacji”
 • Z każdej wypitej kawy pomocowej, 50 groszy jest przekazane Fundacji Poland Business Run i pomaga spełniać marzenia jej podopiecznych. - Pomóż innym stanąć na nogi, aby oni również mogli o własnych siłach wyjść z domu i wypić swoją ulubioną kawę - zachęca pani Agnieszka.

Wolisz napić się kawy w domu, ale chciałbyś pomóc niepełnosprawnym beneficjentom fundacji? Nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy jedno kliknięcie na stronie http://kawadlafundacji.pl/, aby byli oni jeden krok bliżej do szczęścia. Pomóż beneficjentom Fundacji Poland Business Run pijąc kawę u jej partnerów lub zostań partnerem akcji.

WIDEO: Mówimy po krakosku - odcinek 14. "Biber"

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze MiastoCzytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo