To był dobry sezon dla szkółki ze Staniątek

To był dobry sezon dla szkółki ze Staniątek

Paweł Panuś

Dziennik Polski 24

To był dobry sezon dla szkółki ze Staniątek

©Andrzej Banaś

Piłka nożna. Na stadionie sportowym w Staniątkach odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu 2016/17 miejscowej Szkoły Futbolu.
To był dobry sezon dla szkółki ze Staniątek

©Andrzej Banaś

Podczas 3-godzinnej imprezy odbyły się gry, zabawy, konkursy i turnieje sportowe, w których uczestniczyło blisko 300 zawodników.

Oprócz zabaw sportowych, wszystkie dzieci mogły skorzystać również z innych atrakcji, takich jak ściana wspinaczkowa, duża zjeżdżalnia, poczęstować się watą cukrową i popcornem jak również zagrać lub jak kto wolał pozderzać się w kulach Bubble Fotball. Dodatkowo, dzięki współpracy z Klubem Zdrowego Stylu Życia FitClub24 Niepołomice, każdy mógł dokonać pomiaru masy i wysokości ciała, zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej i zbadać proporcje budowy ciała.


Najważniejszym punktem sportowego spotkania było podsumowanie sezonu oraz wręczenie nagród i wyróżnień za frekwencję, zaangażowanie i postawę na boisku. Specjalne wyróżnienia otrzymali: Karol Skowron, Kamil Jakóbczyk, Nataniel Korpała,Kacper Szybiński, Michał Kowalski, Bartłomiej Łukasik, Jakub Moździerz, Jakub Cudak, Dawid Gruszecki, Oliwer Operacz, Szymon Synowski, Filip Jachimczak, Patryk Jędral, Szymon Chmiel, Filip Nowak, Adrian Kostuch, Hubert Gawlik, Daniel Mazur, Jakub Grochot, Krzysztof Wiej oraz Bartosz Krzysztofek.

Szkoła Futbolu Staniątki to największa szkółka piłkarska w powiecie wielickim. Dzięki pomocy jedenastu firm z powiatu wielickiego oraz zaangażowaniu władz gminy Niepołomice, powiatu wielickiego, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego trenerzy cały czas rozszerzają ofertę dla młodzieży, która odnosi coraz większe sukcesy. Na razie na szczeblu regionalnym, ale za kilka lat o wychowankach staniąteckiej szkółki, zapewne będzie głośno.

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU


Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama