Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Straż Graniczna zatrudnia flecistów, perkusistów oraz...

Straż Graniczna zatrudnia flecistów, perkusistów oraz strażników granic

Straż Graniczna zatrudnia flecistów, perkusistów oraz strażników granic Straż Graniczna zatrudnia flecistów, perkusistów oraz strażników granic

(© archiwum polskapress)

Straż Graniczna poszukuje chętnych do służby w placówkach w Krakowie, Tarnowie i Zakopanem. W Nowym Sączu brakuje jej tylko muzyków.
Karpacki Oddział Straży Granicznej w Nowym Sączu ma 18 wakatów do służby przygotowawczej na stanowiska w placówkach SG w Krakowie-Balicach, Tarnowie oraz w Zakopanem.

W Nowym Sączu nie przewiduje się nowych przyjęć, poza 6 osobami do Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, w której brakuje funkcjonariuszy grających na: flecie poprzecznym, waltorni, klarnecie i perkusji.

- Nabór kandydatów do służby przygotowawczej jest związany z tym, że wielu doświadczonych funkcjonariuszy z naszych placówek przeszło już do oddziału w Nowym Sączu.
Zasada jest taka, że najpierw strażnicy uczą się w placówkach, zanim będą mogli służyć w wyższych strukturach - wyjaśnia kpt. Dorota Kądziołka, rzeczniczka prasowa KOSG. Do Karpackiego Oddziału SG w Nowym Sączu przeszło też 39 funkcjonariuszy z innych oddziałów Polski.

Obecnie sądecki oddział wraz z trzema placówkami zatrudnia 665 funkcjonariuszy i 118 pracowników cywilnych. Trwają prace nad odbudową struktur się sądeckiego oddziału, który ma zacząć funkcjonować w 2017 r.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych podjęciem służby w placówkach SG, odbędzie się 6 grudnia o godz. 10 w siedzibie KOSG w Nowym Sączu. Podania o pracę chętni muszą złożyć osobiście w terminie od 12 do 16 grudnia.

Planuje się przyjęcie podań od nie więcej niż 100 osób. Od kandydatów wymaga się minimum średniego wykształcenie, sprawności fizycznej i niekaralności. Ważnym kryterium przyjęcia jest wiek. Nie można mieć więcej niż 35 lat.

45 zdjęć
Przejdź do galerii

Galeria dostępna tylko dla abonentów Dziennika Polskiego

KAŹMIERSKA DOROTADrugie imię: -Imię ojca: BOGDANImię matki: ANNANazwisko panieńskie matki: LEWICKAPłeć: kobietaMiejsce urodzenia: BYDGOSZCZData urodzenia:

Groźne kobiety poszukiwane przez polską policję [RYSOPISY,ZDJĘCIA]

Link do głównego zdjęcia

©materiały policji

3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Wiek

+5 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Lechu (gość)  •

To jest jawna dysktyminacja ze względu na wiek .Instytucja państwowa. Łamie konstytucję...a tak w ogóle powinni napisać oferta tylko dla znajomych byłoby przynajmniej wiarygodnie

skomentuj

Ignorancja

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Bas (gość)  •

Ignorancja ze strony Pana oraz nierzetelne info gazety (jak zwykle)
Polecam sprawdzić u źródła
Owszem jest info o wieku do 35 ale są od tego wyjątki!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

W

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

KAMIL (gość)  •

CZŁOWIEK ZJADA KILOGRAM ROBAKÓW ROCZNIE
https://youtu.be/HLF-AvKgZ4M

odpowiedzi (0)

skomentuj