Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Nowa broń Straży Miejskiej w Tarnowie

Nowa broń Straży Miejskiej w Tarnowie

Tarnowskie Media sp. z o.o. Gazeta Krakowska

Straż Miejska w Tarnowie zyskała nowy sprzęt ułatwiający partol w nocy. W ręce strażników odbywających służbę od godz. 19 mogą trafić noktowizory czy kamera termowizyjna. Zakupione noktowizory to urządzenia, które pozwalają na obserwacje osób i obiektów w całkowitej ciemności. Do straży miejskiej trafiły również dwa parasole grzewcze. Te urządzenia mają być wykorzystywane podczas prac w trudnych warunkach atmosferycznych. Mają one stanowić strefę, w której temperatura będzie podniesiona o 10 st. C.
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Zlikwidować dyżury

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mieszkaniec T (gość)  •

To po co jest policja? Po co dyżury nocne SM? Diabli mnie biorą jak widzę SM mknącą nowymi autami, natomiast nikt nie widzi śmieci na ulicach, dziur w chodnikach, złych oznakowań ulic itd. Próg na Mościckiego rozlatuje się, ale jak SM przelatuje przez niego super autami to pewnie nie widzą (czują) problemu. Może zamiast zamiast noktowizorów powinno się im kupić ciepłe, wygodne buty?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Piwko w krzakach

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Marcineczek (gość)  •

A wszystko po to, aby złapać kilku żuli jak piją sobie po cichutku w krzakach piwko i zasilić budżet mandatem 100 zł. A swoją drogą, to funkcjonariusze będą używać noktowizorów w domu, aby nie trafiać w sypialni "po palcu" hahaha...

odpowiedzi (0)

skomentuj