Moc atrakcji dla reprezentantów niepołomickiej Akademii...

Moc atrakcji dla reprezentantów niepołomickiej Akademii Karate Tradycyjnego

Zdjęcie autora materiału
Jerzy Filipiuk

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Moc atrakcji dla reprezentantów niepołomickiej Akademii Karate Tradycyjnego
1/126
przejdź do galerii

©Archiwum AKT Niepołomice-Kraków

Bardzo aktywnie spędzili pierwsze wakacyjne tygodnie zawodniczki i zawodnicy oraz instruktorzy Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków.
Najpierw w Niepołomicach uczestniczyli w 14. Letniej Akademii Karate Tradycyjnego, a potem byli na zgrupowaniu w Sianożętach nad morzem (województwo zachodniopomorskie).

W tym roku akademia po raz pierwszy odbyła się w niepołomickim Gimnazjum. Program obozu wypełniały treningi karate, basen, wycieczki, zabawy, taniec, grill, ognisko, dyskoteki, zumba, kino, mecze, konkursy sportowe. Pod koniec obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie (wszyscy je zdali). Odbył się też Sportowy Piknik Rodzinny w Zamku Królewskim. Młodzi karatecy otrzymali złoty medal za odwagę i pokonywanie swoich słabości.

W Sianożętach także nikt się nie nudził. W programie zgrupowania były treningi (nawet w ulewnym deszczu), egzaminy karate, gry, zabawy, kaligrafia japońska, przeciąganie liny, kąpiele w morzu, dyskoteki, spacery, grill, śpiewy, wycieczki rowerowe, relaks na plaży, wizyta w wiosce piratów w Kołobrzegu. W czasie pobytu nad morzem świętowano także urodziny prezesa AKT Pawła Janusza.

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama