Koniecznie przyjdź na targi dla seniorów![ZDJĘCIA]

Koniecznie przyjdź na targi dla seniorów![ZDJĘCIA]

Redakcja

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Koniecznie przyjdź na targi dla seniorów![ZDJĘCIA]
1/18
przejdź do galerii

©Anna Kaczmarz

Sobota, 7 października to kolejny dzień targów dla seniorów. Towarzyszą im ciekawe wykłady i różne imprezy. Nie marnuj dnia, zapraszamy do Centrum EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.
Targi to dobra okazja, by zapoznać się z ofertami kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, porozmawiać z fachowcami o zdrowiu, skorzystać z porad specjalistów od wizerunku. Będą też pokazy mody dla seniorów i występy artystyczne.
Zobacz galerię
„Dziennik Polski”, który jest współorganizatorem Targów Seniora, zaprasza na prelekcje specjalnych gości do sali konferencyjnej Wiedeń w Centrum Expo.
Dziś (sobota) kolejna okazja, by podyskutować o problemach osób starszych, poszukać rozwiązań. Posłanka Urszula Rusecka opowie o zmianach w prawie dotyczących seniorów. Dr n. med. Marcin Wnuk poradzi, jak rozpoznać symptomy udaru mózgu. Jak się bronić przed oszustami podpowiedzą podinsp. Izabela Ciarka z KWP w Krakowie i Jerzy Gramatyka, rzecznik praw konsumentów w Krakowie.

PROGRAM PRELEKCJI GOŚCI „DZIENNIKA”


7 października - sobota

11.30-12 „Polskie prawodawstwo dla seniorów” - poseł Urszula Rusecka z sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny;

12.30-13 „Seniorze, nie daj się oszukać” - podinspektor Izabela Ciarka z Wydziału Prewencji KWP w Krakowie;

13.30-14 Udar mózgu - co warto o nim wiedzieć - dr n.med. Marcin Wnuk z Kliniki Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie;

14.30-15 Senior w dżungli przepisów i pułapek - jak być aktywnym i asertywnym - Jerzy Gramatyka, rzecznik praw konsumentów w Krakowie.


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo