Futbol amerykański. Tigers się przełamali

W swoim piątym meczu w rozgrywkach II ligi (grupa południowa) Kraków Tigers pokonali 26:20 (14:6, 0:8, 0:0, 0:0, dogr. 12:6) Zagłębie Steelers.

Obu zespołom w tym sezonie się nie wiedzie. Przed sobotnim starciem na stadionie MOS w Nowej Hucie miały na koncie same porażki. Złą passę udało się przełamać krakowskim „Tygrysom”.

To spotkanie w obu ekipach zostanie zapamiętane zapewne na długo. Na przerwę zespoły schodziły przy remisie, a później w dwóch kwartach nikomu nie udało się zdobyć punktów.

Konieczna więc była dogrywka, a w niej nie brakło emocji. Dość powiedzieć, że potrzebne było siedem serii, aby wyłonić zwycięzcę. Bohaterem gospodarzy został Lucian Carvalho, który zdobył decydujące przyłożenie.

Te drużyny w ostatniej kolejce znów się zmierzą - tym razem w Będzinie.