Forum Czytelników

Forum Czytelników

oprac. (MR)

Dziennik Polski 24

Dziennik Polski 24

Wyślij list: al. Pokoju 3, 31-549 Kraków. Pisz: krakow@dziennik.krakow.pl
Jak pamiętam, chyba w 1982 lub 1983 roku część kandydatów nie dostała się na medycynę w Krakowie, z jakiegoś błahego powodu. Ich rodzice zebrali materace i gdzieś prowadzili strajk okupacyjny na UJ. Może ktoś pamięta. Podejrzewam, że będzie powtórka w 2017 roku. Obawiam się, że rodzice bardzo dobrych uczniów, którzy wylądują w słabych szkołach, zrobią coś podobnego i będą okupować licea. Cały kraj zobaczy strajk rodziców.

Krakowianin

Problemem nie jest reforma, czy porozumienie urzędu miasta z kuratorium, tylko to, że większość nauczycieli nigdy nie powinna uczyć, gdyż się do tego nie nadają. Kompetentnych nauczycieli można znaleźć w kilku prestiżowych liceach, a w pozostałych pracuje miernota albo osoby z obciętymi skrzydłami. Dobrzy i pełni zapału nauczyciele oraz dyrekcja z każdego normalnego liceum może zrobić prestiżowe.
Chata

Jeżeli w przypadku Młynówki Królewskiej mieliśmy do czynienia z zawłaszczeniem, to jeśli nikt tego terenu nie wykorzystał przez określony prawem czas, wraca on dowłaściciela. Dlaczego urzędnicy wKrakowie nie zadbali w odpowiednim czasie ozagospodarowanie terenu?
Czytelnik


Przejeżdżam obok ronda Kocmyrzowskiego nawet kilka razy dziennie. Roboty ślimaczą się koszmarnie, czasami na budowie jest pięciu robotników, co nie znaczy, że tylu ich pracuje. Remont na dwa, trzy tygodnie wlecze się już cztery miesiące i końca nie widać. Trudno to nawet skomentować.
Nowohucianin

Zobacz też: Obwodnica wreszcie realna

Źródło: dziennikpolski24.pl


Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama