Piłkarz Podłęże - Tęcza Słomiróg 7:2 (2:1)

Bramki: Stós 3, K. Dudzik 2, Kordyl, Czeliński - J. Świątko, Kopeć.

Piłkarz: Klimczak - Bursa, Wójcik, Rynduch (66 Rys), Ciestoń, Kordyl (72 M. Małek), Stós, Pal, K. Małek, Mirochna (46 Czeliński), M. Dudzik (62 K. Dudzik).

Tęcza: Porębski - Matera, Starko, Kasprzyk, Kotaś, Kozłowski, A. Świątko, Strojek (83 Bartosz), Jania (82 Matuszczyk), J. Świątko (90 Hytroś), Klima (70 Leśniak).

Starcie dwóch drużyn z gminy Niepołomice zaczęło się pomyślnie dla gości, którzy po strzale Kopcia z karnego wyszli na prowadzenie. Piłkarz w końcówce I połowy opanował sytuację, a koncertowo zagrał pierwsze 20 minut po przerwie, gdy zdobył 4 bramki. Bohaterem zawodów został Patryk Stós, który strzelił trzy bramki i asystował przy dwóch kolejnych.

Iskra Zakrzów - Wiarusy Igołomia 1:3 (0:3)

Bramki: Termanowski - Kamil Nowak 2, Sobierajski.

Iskra: M. Krystian - Przęczek, Kaleta, T. Nowak (70 Wajda), Niedrygoś, W. Krystian (70 Jakieła), Balachowski (46 Król), Termanowski, Cygal (60 Sewioło), Marmól, Sadko.

Wiarusy: Kuś - Cholewa, Suder, Bieroń, Dobosz, Gruchała, P. Nowak, Konrad Nowak, Kamil Nowak (80 Pindur), Jagła, Sobierajski (70 J. Pluciński).

Wzmocniona latem ekipa Wiarusów zagrała popisowo w pierwszych 45 minutach. Wprawdzie po zmianie stron warunki gry dyktowali gospodarze, ale byli mniej skuteczni od faworyta.

Batory Wola Batorska - Strażak Kokotów 3:1 (2:0)

Bramki; Paweł Perdał, Piotr Perdał, Moskal - Kruczek.

Batory: Mleko - W. Biernat, Dąbroś, D. Gorycki, K. Biernat (70 Sowiński), Maliński, Moskal, Paweł Perdał (80 Wójtowicz), Piotr Perdał (88 Słaboń), Strojek (75 M. Biernat).

W innych meczach: Wilga Koźmice Wielkie - Zryw Szarów 0:2 (0:0), Kluz, Nawrot; Start Brzezie - Targowianka 3:7 (1:5); Węgrzcanka - Nadwiślanka 6:2 (3:2), Starowicz 3, Smęder, Olearczyk, Radziszewski - Trzepałka, Bratek; Gdovia - Wilga Golkowice 1:1.

1.   Piłkarz   2   6   11-3

2.   Targowianka   2   6   9-3

3.   Wiarusy   2   6   7-2

4.   Batory   2   6   5-2

5.   Wilga G.   2   4   11-3

6.   Gdovia   2   4   3-2

7.   Węgrzcanka   2   3   7-6

8.   Zryw   2   3   3-2