Pogoń przełamała wiosenny kryzys?

(WOJ)
Świetne spotkanie rozegrał Szymon Łucka (na zdjęciu - z lewej)
Świetne spotkanie rozegrał Szymon Łucka (na zdjęciu - z lewej) Fot: Zbigniew Wojtiuk
Piłka nożna. Po dwóch remisach, z Leśnikiem Gorenice i Przemszą Klucze i porażce u siebie z Prądniczanką Kraków, Pogoń Miechów wywalczyła w ładnym stylu zwycięstwo z IKS Olkusz 3:0.

O wygranej zadecydowały pierwsze minuty meczu. Bohaterem tej fazy gry był Arkadiusz Krawiec, pokonując bramkarza przeciwników w 2 i 7 minucie. Karnego wykonał w 79 min. Oskar Kwaśniński, ustalając tym samym wynik spotkania.

Pogoń znajduje się w strefie spadkowej i nie może sobie pozwolić na żadne kolejne wpadki. - Jedziemy w sobotę do Żarnowca w roli faworyta. Musimy wygrać z tamtejszymi Trzema Koronami. Na zwycięstwo liczymy także u siebie w następnym meczu kolejki krakowskiej okręgówki z WKS Przebój Wolbrom - powiedział trener Pogoni Andrzej Sender.