Podborze górą

STM
Sala ZSP w Brniu gościła uczestników gminnych turniejów badmintona i strzelania z broni pneumatycznej.

Ferie na sportowo

Organizatorami zawodów były: Gminne Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Oleśnie oraz Agricola Breń, a udział w nich wzięła młodzież z Brnia, Podborza i Swarzowa. W turnieju badmintona najlepszy okazał się Dariusz Borek z Podborza, wyprzedzając swojego krajana, Roberta Kiliana oraz Konrada Cieślę z Brnia.

Także w dwuboju strzeleckim z broni pneumatycznej dwie czołowe lokaty zajęli mieszkańcy Podborza. Zwyciężył w nim Dariusz Borek - 67 pkt., drugi był Robert Kilian - 65 pkt., a na trzeciej pozycji sklasyfikowany został Daniel Lejkowski ze Swarzowa - 46 pkt. Zawodnicy sklasyfikowani w obu konkurencjach na miejscach od pierwszego do trzeciego uhonorowani zostali medalami. (STM)