NAUCZYCIEL NA MEDAL | Ważne informacje dla kandydatów

NAUCZYCIEL NA MEDAL | Ważne informacje dla kandydatów

Redakcja

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL 2O17. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.
Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć TU >>>

DODAJ ZDJĘCIE ORAZ LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIA

Na liście aktualnych wyników głosowania w naszym serwisie, przy imieniu i nazwisku kandydata może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydatów, na których chcą oddać głos.
Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanego przez kandydata profilu na Facebooku.

KLIKNIJ i prześlij zdjęcie i link


JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić uczniów i ich rodziców, a także koleżanki i kolegów z pracy! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:
 • opublikuj post na profilu z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
 • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu
 • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
 • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów i znajomych. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr 12 61 99 254)

PLAKATY

Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotowaliśmy plakaty zachęcające do głosowania. Warto je wyeksponować w szkole czy w klasie.

UWAGA: Dla wszystkich kandydatów przygotowaliśmy grafiki do postów na Facebooku oraz plakaty do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ I POBIERZPUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE


Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.gazetakrakowska.pl i www.dziennikpolski24.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazetach - w każdy piątek w "Dzienniku Polskim" i w tygodnikach dołączanych do "Gazety Krakowskiej".

Informacji o akcji udziela Arkadiusz Bar - tel. 503 078 348, e-mail: arkadiusz.bar@polskapress.pl


Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)


Czytaj także

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo