Wystrzelali puchar prezydenta

Smol
Przed Tarnowem był tylko klub Vetrim Opole, natomiast trzecie miejsce przypadło AZS Częstochowa. - To drugie miejsce zostało wywalczone dzięki zawodnikom klubu, którzy zdobyli siedem medali - podkreśla Jerzy Madej, trener tarnowian.

Na strzelnicach w Krakowie

Na strzelnicach WKS Wawel Kraków oraz TS Wisła Kraków odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK młodzików i juniorów młodszych, w których udział wzięły 32 kluby z całej Polski. Wielki sukces odnotował TKS LOK Tarnów, który w punktacji klubów zajął drugie miejsce, zdobywając Puchar Prezydenta Miasta Krakowa z wynikiem 251 pkt.

Świetnie spisała się Kinga Kołodziej, zdobywając najwięcej punktów i medali dla klubu. Bardzo dobre wyniki także osiągnęli także Aleksander Madej oraz Anna Cholewiak. Bardzo dobrze spisał się także zawodnik tarnowskiego Delfina, Mateusz Bryg.
- To już kolejny sukces zawodników TKS LOK Tarnów w ostatnich tygodniach -dodaje trener. - Zawodnicy ci od 3-14 lipca będą się przygotowywać do najważniejszej swojej imprezy, którym jest finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich, która odbędzie się w Zielonej Górze od 17 do 22 lipca. (Smol)