04.02.2012
Pierwszy taki bal
Miechów
Dzieci z Przedszkola nr 3 na bal przyszły przebrane za różne postaci ze świata bajek. Były m.in. Księżniczki, Myszka Miki, Motylek, Policjanci, Pszczółka Maja, Biedroneczka, Superman. Bawiły się, wraz ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami, tańcząc lambadę czy kaczuszki.
Dla dzieci z grupy I był to pierwszy prawdziwy bal. Najmłodsi zatańczyli i zaśpiewali dla publiczności - rodziców. Wykonali m.in. "Nie chcę cię" i "Poszło dziewczę po ziele". Do wspólnego tańca zaprosili dorosłych.
(MAU)
Portal „Dziennik Polski” wraz ze wszystkimi treściami będącymi jego elementami składowymi - w szczególności internetowe wydanie „Dziennika Polskiego” i treści będące jego elementami składowymi - podlegają ochronie prawnej na podstawie międzynarodowego i polskiego prawa autorskiego. Jakiekolwiek korzystanie z utworów, o których mowa powyżej, przekraczające dozwolony użytek osobisty (uregulowany w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych) wymaga wyraźnej zgody Wydawcy - POLSKAPRESSE Sp. z o.o., które z tytułu praw autorskich jest podmiotem uprawnionym do wydania takiej zgody.
Artykuł bezpłatny
Subskrybuj kategorię
Skomentuj (2)
Wydrukuj
Wyślij link
-
24.05.2012
Nagrodzeni rodzice
EDUKACJA. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie otrzymała wyróżnienie Ministra Edukacji Narodowej. Zostało ono przyznane w konkursie "Mam 6 lat" - w kategorii "Sześciolatek w przyjaznej szkole" - Jak moja szkoła przygotowała się... -
24.05.2012
Państwo, powiat i gminy naprawią drogi
INWESTYCJE. Rozpoczęły się prace na drogach powiatu miechowskiego. Remontowane są te, które zostały zniszczone w wyniku mrozów i deszczy w latach 2010 - 2011. Samorząd wytypował do tych prac pięć odcinków. Z budżetu państwa powiat... -
24.05.2012
Dzieci w "Betanii"
-
23.05.2012
Kasa bez kasy?
-
23.05.2012
Gimnazjaliści poznali ciekawą ofertę "ekonomika"
Facebook
GooglePlus
Wykop















obserwator
2012-02-04 08:40:11
Tylko nie zapraszajcie władz powiatowych, bo zepsujecie sobie opinie.
Odpowiedz »
Jaś
2012-02-06 10:44:29
...ale gminne mogą być...
Odpowiedz »
Dodaj komentarz