Złoty karabin Adriana Krala

ART
Ten z najcenniejszego kruszcu wywalczył Adrian Kral. Zawodnik ZO LOK uzyskał najlepszy wynik w strzelaniu z karabinu sportowego w pozycji leżąc - 582 pkt. Czwartą lokatę - do podium zabrakło 4 pkt - zajął jego klubowy kolega Andrzej Łysień.

Kraków był organizatorem strzeleckich mistrzostw Polski juniorów młodszych klubów Ligi Obrony Kraju. W imprezie kilka medali zdobyli także krakowianie.

Dwa medale w imprezie zdobyła Anita Falasa z Wawelu. W pistolecie pneumatycznym zajęła 2. lokatę, punkt przed Aleksandrą Omyłą z ZO LOK (4. była Angelika Francuz, a 6. Monika Cwajna - obie ZO LOK). W pistolecie sportowym natomiast Falasa sięgnęła po brąz (5. była Sandra Łazarz z ZO LOK)
Lista medalistów z Krakowa musi być uzupełniona jeszcze o kilka nazwisk. W pistolecie pneumatycznym chłopców brązowy krążek z wynikiem 386 pkt zdobył Sergiusz Sorys (ZO LOK). W tej konkurencji 4. lokatę wywalczył Paweł Jasiński (Wawel), a 5. był Maciej Karabela (LOK HTS). Jasiński z kolei na najniższym stopniu podium stanął w rywalizacji w pistolecie sportowym. Natomiast w pistolecie dowolnym 3. lokatę zajął Wiktor Firlej z ZO LOK (4. w tej broni był Przemysław Niechaj z Wisły).
W punktacji klubowej ZO LOK przypadło 4. miejsce, najlepszy okazał się Vetrim Opole. (ART)