Triumf Wisły

W rozgrywkach wzięło udział ponad 600 zawodników reprezentujących barwy 32 klubów polskich, słowackich, czeskich i ukraińskich. W kategorii U-12 zwycięstwo odniosła drużyna Wisły Kraków, która w finale pokonała Pogoń Siedlce 3-1. Szóstą lokatę zajęła w tej kategorii wiekowej Cracovia. W kategorii U-13 najlepszym zespołem okazała się drużyna Rozwoju Katowice, która w finałowym meczu pokonała Zagłębie Sosnowiec 2-1. Piątą lokatę zajęła Wisła, a trzynastą Cracovia. W trakcie imprezy prowadzona były licytacja pamiątek sportowych i sprzedaż loterii na rzecz pomocy dla niepełnosprawnego kibica piłkarskiego Pawła Kękusia. Organizatorzy zebrali na ten cel 5 tysięcy złotych, które podczas finałowej gali zostały przekazane Pawłowi i jego rodzinie. (PAN)

W Skotnikach

Na boiskach J\*J Sport Center Skotniki odbył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski Trampkarzy U-12, U-13 Hilltop Cup 2007.