Szósta na inaugurację

ART
Wprawdzie pierwszego dnia zawodów jej się nie powiodło - 378 pkt i 27. lokata, ale w kolejnym strzelaniu było już znacznie lepiej. W seriach podstawowych (40 strzałów) wiślaczka uzyskała 385 pkt, co dało jej 7. miejsce i awans do ścisłego finału. Tam strzeliła 97,7 pkt (łącznie 482,7) i przesunęła się "oczko" w górę. Wygrała Ukrainka Olena Kostewicz (490,4), a pierwszego dnia triumfowała Finka Mira Nevanssu (487,4).

Puchar Świata w strzelectwie sportowym

Bardzo udanie zainaugurowała zmagania w Pucharze Świata w pistolecie pneumatycznym Beata Bartków-Kwiatkowska. Zawodniczka Wisły Kraków uplasowała się w Monachium na 6. pozycji.

W zawodach uczestniczyli także juniorzy Wawelu, dla których był to debiut na imprezie tej rangi. Ostatecznie Paweł Niedzielski zajął w pistolecie pneumatycznym pierwszego dnia 21. lokatę (564 pkt), a drugiego 25. (563). Z kolei Olga Guzik była 47. i 40. (ART)