Halowe turnieje piłkarskie

PAN
W hali sportowej w Zabierzowie rozegrane zostały piłkarskie turnieje trampkarzy i juniorów młodszych. W obu zawodach startowały te same zespoły, wśród trampkarzy wygrała Garbarnia, w starszej kategorii Wisła. W kategorii trampkarzy Garbarnia wyprzedziła Clepardię, Błękitnych Modlnica i Kmitę Zabierzów, natomiast wśród juniorów młodszych Wisła pozostawiła za sobą Clepardię, Kmitę i Błękitnych.

W Zabierzowie

W Mielcu

Mielec gości czołowe zespoły z województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego w kategorii trampkarzy. Trzy krakowskie zespoły startujące w tej imprezie wypadły dobrze, wygrał Glinik Gorlice, a następne lokaty zajęli: Korona Kielce, Stal Mielce, Cracovia, Sandecja Nowy Sącz, Krakus Nowa Huta, Stal II Mielce i Garbarnia.

W Trzebini

W hali sportowej w Trzebini odbył się piłkarski turniej trampkarzy młodszych o puchar prezesa Uczniowksiego Klubu Sportowego Trzebinia.
   Wyniki: UKS Trzebinia - Olimpijczyk Chrzanów 6-3, Świt Krzeszowice - UKS Trzebinia 1-7, Olimpijczyk - MOSiR Unia Oświęcim 0-6, Świt - Wanda 0-7, MOSiR Oświęcim - Wanda 5-2, Świt - Olimpijczyk 1-2, UKS Trzebinia - Wanda 4-2, Świt - MOSiR Unia 4-5, Olimpijczyk - Wanda 2-4, UKS Trzebinia - MOSiR Unia 7-2.
1. Trzebinia 4 12 24-8
2. Oświęcim 4 9 17-14
3. Wanda 4 6 15-11
4. Chrzanów 4 3 7-17
5. Świt 4 0 6-21