II liga kobiet

FIL
Bramki: Lozik 10, Kapłon 5, Niedziela 3, B. Kuźmik 2, Ptasznik 1 - Paszkot 14, Piorun 4, Ważydrąg 3, Budzicka 1.

Otmęt Krapkowice - Tomex KS Kraków 21-22 (8-11)

Otmęt zagrał bez trzech podstawowych zawodniczek, w tym środkowej rozgrywającej. Wykorzystał to Tomex, który prowadził przez większą część spotkania. Pierwszy gol padł dopiero w 5 min (było 0-1), a drugi w 7 min (1-1). Potem długo przeważały krakowianki, które często zagrywały do kołowej (185 cm wzrostu) Sadowskiej. Aż 14 goli w całym meczu (w tym 5 z rzutów karnych) uzyskała Paszkot.

Po przerwie Otmęt zmienił ustawienie w obronie i zaczął odrabiać straty. Dwukrotnie doprowadził do remisu. W 46 min było 17-17, a w 58 min 20-20. Potem na gol Paszkot rywalki odpowiedziały bramką Kapłon. Decydującego gola zdobyła w 70 min Ważydrąg. W rewanżu krapkowiczanki z rzutu wolnego strzelił nad bramkę. Otmęt zarobił aż 16, a Tomex tylko 2 minuty kar. (FIL)