Górnik Siedlec - Ceramika Muchówka 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Nowak 32, 2:0 Kukla 60, 2:1 Rząca 80 samobójcza.
Górnik: Zameta - K. Orlik I[75], Rząca, Kołodziej, Mikołajczyk (25 Strojny) - Korczakowski (25 Nowak), WełnaI(75 Zając), S. Kukla, Mularz - DunajI, Ćwik (52 P. Orlik).
Ceramika: Kolarz - K. Kupiec, J. Kupiec, ZdebskiI, Stabrawa - R. Krawczyk, M. Krawczyk, Stary (75 Janiczek), Świątek - Łukasik (46 Mazurek), M. Kukla.
Sędziował: Mateusz Brzuchacz (Tarnów).Widzów: 100.

W 32 minucie Nowak dał gospodarzom prowadzenie. Później Górnik był bliski kolejnych trafień, lecz w dogodnych sytuacjach chybili Nowak, Strojny i Dunaj. Po przerwie miejscowi stwarzali największe zagrożenie po stałych fragmentach gry, po których dobrych okazji nie wykorzystali P. Orlik i Dunaj. W 80 min po rzucie rożnym dla Ceramiki, piłka odbiła się od Rzący i po ręce bramkarza przekroczyła linię bramkową. Po kontaktowym golu goście postawili wszystko na jedną kartę, a najbliższy wyrównującej bramki był R. Krawczyk.

W innych meczach: Szreniawa Nowy Wiśnicz - GKS II Drwinia 0:3 (wo); LKS Trzciana 2000 - Błyskawica Proszówki 2:1 (0:0), Sala 63 karny, K. Grabiac 76 - Grabski 81; Novi/Rzezawianka Rzezawa - Victoria Słomka 5:1 (2:1), Ważydrąg (2), Góral, Fekman, Chruściel -Błażejewicz; Raba Książnice - Czarni Kobyle 1:1 (1:1), Leśniak 4 - Krzywda 35; Borkowianka Borek - Orzeł Cikowice 3:0 (0:0), Fasuga 80, Tomczyk 85, 89; Beskid Żegocina - Żubr Gawłówek 4:2 (2:0), P. Janiczek 2, 54, Banat 42, M. Janiczek 62 - Kurek 49, Rakoczy 90+2 karny.

Grupa II
LKS Poręba Spytkowska - Sokół Maszkienice 4:3(0:1)
Bramki: 0:1 Izworski 36, 1:1 Karcz 62, 1:2 Tomczyk 64, 1:3 Tomczyk 78, 2:3 Zych 86, 3:3 Sowa 90+2 karny, 4:3 Sowa 90+5 karny.
Poręba Spytkowska: Witek - Maksimczyk, Rzenno (65 Guzik), Kukla, M. Schmidt - Karcz I, Bieniek III[66], Krzak (84 K. Schmidt), SowaI - Borowiec I[67], Zych I.
Sokół: Grzesik - Maciaś (74 C. Chmielarz), Zawada, R. Chmielarz (81 Janisz), Szabat (38 Kądziołka) - Węgrzyn, Postawa I, Płachno I, Izworski - Curyło I, Tomczyk.
Sędziował: Michał Powroźnik (Tarnów).Widzów: 50.

Jedyną bramkę w pierwszej, wyrównanej części gry, strzelił dla gości Izworski, który wykorzystał podanie Płachny. Po przerwie inicjatywa była po stronie gospodarzy, czego efektem był wyrównujący gol Karcza, który "główką" sfinalizował centrę Sowy. Sokół odpowiedział błyskawicznie golem po indywidualnej akcji Tomczyka, który w 78 min ponownie wpisał się na listę strzelców, gdy goście grali już w liczebnej przewadze. Nadzieje miejscowych odżyły w 86 min po kontaktowym trafieniu Zycha.

W doliczonym czasie gry arbiter dwukrotnie dopatrzył się nieprzepisowych interwencji Grzesika, w efekcie czego Sowa z rzutów karnych nie tylko odrobił straty, ale zapewnił końcowy sukces gospodarzom.

W innych meczach: Spółdzielca Grabno - Tymon Tymowa 2:2 (1:0), Gorzkowski, Sacha - Pachota, Skwarło; Iva Iwkowa - Kłos Łysa Góra 1:1 (0:1), Wnęk 65 - Koczwara 9; Piast Czchów - Arkadia Olszyny 4:2 (4:0), Janicki 7, Tobiasz 16, 17, Wnęk 28 karny - Nowak 75, Waśko 84; Victoria Porąbka Uszewska - Iskra Łęki 8:0 (4:0), Tural 10, Leś 28, Fejkiel 36, 51, P. Łazarz 44, Zych 46, Pałucki 60, D. Łazarz 62 karny; Victoria Bielcza - Olimpia Kąty 2:4 (1:1), Bieniek 40, Cebula 65 karny, 68 karny, Nowak 80 (dla gości); Strażak Mokrzyska - Olimpia Bucze - mecz odbędzie się 4 czerwca.

Grupa III
LUKS Wola Radłowska - Victoria Szarwark 4:0(3:0)
Bramki: 1:0 Smoleń 20, 2:0 Smoleń 30, 3:0 Smoleń 42, 4:0 Bieś 85.
Wola Radłowska: Krawczyk - K. Bysiek, Baran, Baranowski, Pochroń (80 M. Łazarz) - D. Bysiek, Marcinkowski (85 R. Łazarz), Kuczek (60 Rudziński), Lisowski - Smoleń, Rzepka (70 Rzepka).
Victoria: Chmura - M. Stach, Grabka, Świętochowski, A. Kogut - Barszcz, Kożuch (65 Czaja), J. Kogut, Nicze - Żurawski, Wąż.
Sędziował: Dawid Kogut (Żabno).Widzów: 100.

Już do przerwy klasyczny hat trick skompletował Smoleń, choć w 10 min zmarnował rzut karny, podyktowany za faul na nim samym. Napastnik gospodarzy pierwsze trafienie zanotował po zagraniu Lisowskiego, gdy w sytuacji sam na sam trafił pod poprzeczkę bramki Victorii. Następnie w 30 min wykorzystał zamieszanie podbramkowe, a tuż przed przerwą po solowej akcji, uderzył celnie przy dalszym słupku. W 58 min po podaniu Kuczka i strzale Rzepki, niebezpieczeństwo zażegnał Chmura, jednak w 85 min sukces miejscowych przypieczętował Bieś.

W innych meczach: LUKS Zalipie - Unia Gorzyce 3:0 (wo); Dunajec Konary - LKS Wietrzychowice 0:1 (0:1), Tułacz 30 karny; LZS Luszowice - Strażak Karsy 5:3 (1:1), P. Laskowski 6, 89, T. Laskowski 62, 83, Słowik 65 - Gała 11, 67, 80; Łęgovia Łęg Tarnowski - Radłovia Radłów 0:0; LZS Mędrzechów - Powiśle Bolesław 1:3 (1:1), Woliński 38 - Czajkowski 30, Pytka 72, Kaczówka 88; LKS II Nowa Jastrząbka - Polan II Żabno 1:3 (0:1), Bugajski 30, Wrzosek 60, Młodawski 75 (dla gości).