Na początku strzelał Szwajdych

(BOCH)
W pierwszej połowie Wiślanie grali z wiatrem. Szybko objęli prowadzenie, do czego przyczynił się bramkarz Iskry.

Przewagi przed przerwą (okazje Szwajdycha, Wcisły i Węgrzyna) miejscowi nie przekuli na kolejne gole, za to druga połowa zaczęła się tak jak pierwsza: bramkę zdobył Szwajdych (podawał Kubas).

Po chwili Wcisło kopnął na 3:0 (asysta Węgrzyna) i wydawało się, że emocji już nie będzie. A jednak... - Iskra po swoim pierwszym golu złapała wiatr w żagle - mówi działacz Wiślan Janusz Morawski. Przy stanie 3:2 w słupek bramki gospodarzy trafił ich obrońca, Galos.

Wiślanie Jaśkowice3 (1)
Iskra Klecza2 (0)

Bramki: 1:0 Szwajdych 4, 2:0 Szwajdych 47, 3:0 Wcisło 50, 3:1 Sobala 62, 3:2 Marek 80.

Wiślanie: Żmuda - ŁukasikI, Marcin Morawski, Galos, Radwański - SzwajdychI, Michał MorawskiI, Kazek (70 Dolczak), Kubas (75 Krasuski) - Węgrzyn, WcisłoI.

Iskra: Kozieł - Kozioł, Drechny (75 Wycisk), WasilewskiI, PindelI - Czaicki, Sobala, Marek, Kowalczyk, Smagło (79 Żak) - KukiełaI (70 Orłowski).

Sędziował: Paweł Gądek (Tarnów).