Zapraszamy na Gubałówkę na Hej Fest!

Zapraszamy na Gubałówkę na Hej Fest!

Materiał partnera zewnętrznego

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Zapraszamy na Gubałówkę na Hej Fest!
1/2
przejdź do galerii
Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia, odbędzie się kolejna impreza tegorocznej edycji Hej Fest. Na szczycie Gubałówki wystąpi IRA, T.LOVE, a w ramach towarzyszącego Festiwalu Supportów - Waiting For An Audience.

IRA to zespół, który w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia. Na swoim koncie ma 11 płyt studyjnych i wiele przebojów, w tym „Nadzieję”, „Szczęśliwego nowego Jorku”, czy „Ona jest ze snu”.

T.LOVE to prawdziwa legenda polskiej sceny rockowej. Powstał w 1982 roku w Częstochowie, a jego wokalistą od samego początku jest Muniek Staszczyk. W dorobku zespołu znajduje się 7 złotych i 2 platynowe płyty. Największe przeboje T.LOVE to między innymi „Wychowanie”, „IV LO”, „Warszawa”, „King”, „I Love You”, czy „Chłopaki nie płaczą”.

Waiting For An Audience gra od 2014 r. Sami określają swoja muzykę jako taneczny indie rock, dopełniany przez charakterystyczną barwę głosu wokalisty Jaqa Mernera. Zespół zagrał na Slot Art Festival, wziął również udział w projekcie Sofar Sounds w Warszawie i Wrocławiu.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 17:30 na Gubałówce. Bilety są do nabycia w kasach i BOK PKL.

Na poprzedniej imprezie z cyklu Hej Fest na Gubałówce zagrał Mateusz Ziółko, Sylwia Grzeszczak oraz tarnowski Need More Clouds.
Organizatorem Hej Fest jest fundacja Polish Heritage, a głównym sponsorem i właścicielem marki festiwalu są Polskie Koleje Linowe. Festiwal Hej Fest jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Fundusze Europejskie w ramach cyklu „Małopolska Brzmi Dobrze!”.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo