Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Firmy sprzyjające rodzinie nagrodzone [ZDJĘCIA]

Firmy sprzyjające rodzinie nagrodzone [ZDJĘCIA]

Do tegorocznej edycji konkursu „Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2016” zgłosiło się dwunastu pracodawców, którzy ułatwiają swoim pracownikom godzenie życia zawodowego z rodzinnym.
W kategorii firm zatrudniających do 25 pracowników zwyciężył Dom Opieki Społecznej im. Ojca Pio w Mogilnie, a pracodawcą przyjaznym rodzinie, który zatrudnia od 26 do 250 pracowników zostało Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Trzecia nagroda przypadła firmie Alexander Mann Solutions Poland (w kategorii powyżej 250 pracowników). Wyróżnienie przypadło firmie Philip Morris Polska S.A.

- Chcemy być i wierzymy, że jesteśmy pracodawcą z wyboru. Średnia wieku naszych pracowników to 30 lat. Podążamy za ich potrzebami, co oznacza zapewnianie im elastycznych godzin pracy oraz różne wymiary etatów i rozbudowany pakiet socjalny (np. dopłaty do przedszkoli). Przy okazji różnych świąt organizujemy pikniki rodzinne. Odpowiadamy na potrzeby matek, które wracają po urlopie do pracy. Umożliwiamy im pracę z domu lub pracę na pół etatu. To, co nas wyróżnia, to realna pomoc, jaką oferujemy pracownikom i ich rodzinom - podkreśla Beata Pawłowska z firmy Alexander Mann Solutions.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się