Lider pokonał lidera

(PAN)
I liga koszykarek. Beniaminek z Krakowa, który po dwóch kolejkach przewodził w tabeli doznał pierwszej porażki.

Lider Swarzędz – AZS Politechnika Korona Kraków 69:65 (17:22, 21:16, 14:13, 17:14)
Punkty dla PK Korony: Rafałowicz 19, Kossmann 17, Homoncik 11, Krzywoń 5, Teklińska 5, Pasek 4, Wilk 2, Majkut 2.

Koszykarki z Krakowa rozpoczęły mecz bardzo dobrze i dzięki skutecznej grze Kossmann i Rafałowicz oraz zbiórkom Krzywoń cały czas prowadziły. Potem gra się wyrównała i dziewięć razy na tablicy wyników pojawiał sie remis.

Po dwóch kwartach było 38:38, potem 49:49. Na początku ostatnich 10 minut podopieczne trenera Wojciecha Radzikowskiego prowadziły 65:56 i wydawało się, że mają mecz pod kontrolą, ale ostatnie słowo należało do Lidera.