Klasa okręgowa Kraków, grupa II. Bronowianka Kraków - Kaszowianka [ZDJĘCIA]

art
Bronowianka - Kaszowianka (22.09.2019)
Bronowianka - Kaszowianka (22.09.2019) Adam Wojnar
W meczu 7. kolejki rozgrywek w grupie II klasy okręgowej Kraków Bronowianka przegrała u siebie z Kaszowianką. Zobacz relację i zdjęcia z tego spotkania.

Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów 1:3 (1:0)
Bramki:
1:0 Siatka 32, 1:1 Kiełbus 52, 1:2 Pikuła 58, 1:3 Pamuła 64.

Bronowianka: Bożek - Sułecki, Czerw, Tomczak, Syrda-Małodobry (66 Zybowski) - Siatka (80 Soja), Łętocha (66 Sobecki), Skawina, Smoliarczuk (60 Pietuchow), Kapusta (80 Smaga) - Gzyl.

Kaszowianka: Kozłowski (81 Wiewióra) - Wyroba (46 Soból), Klima, Pabiś (46 Pikuła), Talowski - Arynin, Pachacz, Kołodziejczyk, Sotwin (79 Gala) - Pamuła (74 Cebula), Kiełbus.

Sędziował: Bartosz Pawlik. Widzów: 100. Zółte kartki: Siatka - Klima.

Po I połowie Bronowianka zasłużenie prowadziła, a po przerwie w kilkanaście minut straciła trzy gole, wszystkie po centrach (przy drugiej - z wolnego). Duży udział w wygranej rywali miał jej były zawodnik Kiełbus, który strzelił wyrównującą bramkę i asystował przy trafieniu na 1:3.