Kadrowicz Komorek

BOCH
PIŁKA NOŻNA. Amatorska reprezentacja Małopolski - w składzie z Rafałem Komorkiem z Lubania Maniowy - odpadła z rozgrywek UEFA Regions' Cup już w I rundzie krajowych eliminacji. Przegrała rywalizację z kadrą województwa świętokrzyskiego.

Po pierwszym, zremisowanym 0-0 meczu w Małogoszczu, małopolska ekipa w rewanżu w Proszowicach poniosła porażkę 0-3. Mecz ułożył się źle dla Małopolan, już w 6 min stracili gola po strzale z niemal połowy boiska stopera Naprzodu Jędrzejów, Maciejewskiego. Gdy w 25 min padł gol na 0-2, gospodarze zupełnie przestali wierzyć w sukces.

Rafał Komorek zaliczył 90-minutowy występ, trenerzy kadry Jacek Mróz i Robert Nowak wystawili go jako prawego obrońcę. Zawodnik Lubania był jedynym zawodnikiem z klubu IV-ligowego, wszyscy pozostali reprezentowali zespoły III-ligowe. Kadra, która opierała się na graczach Garbarni Kraków, Unii Tarnów i Szreniawy Nowy Wiśnicz, po środowej porażce straciła sens dalszego bytu. Następny cykl rozgrywkowy UEFA Regions' Cup rozpocznie się za dwa lata.